Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Indigo djeca – fenomen nove generacije

Go down 
+9
Dargor
popey_023
leptIRicA
z
Gaddy
FuZZy_logic
error
FreaK
Mate_MC
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySun Feb 24, 2008 1:47 am

reci mi z jel ti to osobno smatraš darom ili proklestvom?
mislim sa dosta ovih stvari koje si napisa se u potpunosti slažem ali indigo djeca na ovome svitu bas kao i svaki događaj ima svoju svrhu pa kad se ta djeca nastoje uklopiti u društvo skrivajuči svoj dar(proklestvo-kako hoćeš) jeli ona zapravo ne ispunjavaju svoju svrhu i samim time se stvara još veći kaos? ispravi me ako griješim. mene uvik kopka ona izreka ''mala je razlika između znanstvenika i luđaka'' a isto tako i između lucidnoga i nadrealnoga. pa gdje je ta granica kad sam sebi možeš reći da si ti indigo ili kristalno ili emo dijete. tko određuje to gdje će te se svrstati, po kojim normama? i po čemu je to nov naraštaj djece? tko kaze da ih nije prije bilo samo sto su ljudi bili manje informirani.
po vlastitoj prosudbi i mojim saznanjima dosta informacija koje primamo priko medija (mislim na tv,radio,novine) su samo zataškavanja stvarne slike svijeta i mislim da se događa puno više stvari nego s čim je javnost upoznata kako si i sam rekao. ali realno gledajući kojoj vlasti je u prilogu da se sazna za tu djecu? cili svit funkcionira na kontroli javnosti. najlakše je kontrolirati da im daš one informacije zbog kojih ce te poštovati kako je to krščanska crkva radila stolječima (nemoj me krivo shvatiti jer ja jesam katolik i vjerujem u Boga ali u crkva kao ustanovu dosta me razočarala) pa zašto onda puštati tu informaciju među ljude, zasto pričati o nečemu i priznavati da postoji nesto sto ni sami ne razumiju. to me buni, buni me tolika otvorenost prema toj temi. odjedanput sve milo sve krasno prema nečemu nepoznatom a u čovjekovoj prirodi je da se boji nepoznatog zar ne...
to je jedna stvar. druga- slažem se da je sve na svijetu u obliku energije, nadalje pojmovi kao aure, chakre i sl su stari pojmovi koji se spominju u dosta drugih vjera od pamtivjeka kao npr. budizam i usput da spomenem ono dijete u indiji koje već, ispravi me ako griješim godinu dvije posti ispod svetog stabla i zovu ga novi buda.pa reci mi što je tu novo? pa te opeta pitam po čemu je to nov naraštaj? a onda se javlja i sumnja u moju vlastitu vjeru u Boga i Isusa! mislim ne sumnja u punom smislu riječi,nego postavljaju mi se pitanja jer politeističke vjere objašnjavaju ovakve stvari a krščanstvo?
jeli može netko biti taj nov naraštaj indigo i kristalne djece i reći mi u što on vjeruje? što on misli od koga mu dar?
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySun Feb 24, 2008 1:51 am

eh da z nemoj ovo smatrati osobnim napadom samo koristim priliku da dođem malo do informacija...
pozz
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySun Feb 24, 2008 8:20 am

p.s. ono dijete iz indije, mali buda se zove Ram Bahadur Bomjon
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySun Feb 24, 2008 4:55 pm

[[[[[reci mi z jel ti to osobno smatraš darom ili proklestvom?
mislim sa dosta ovih stvari koje si napisa se u potpunosti slažem ali indigo djeca na ovome svitu bas kao i svaki događaj ima svoju svrhu pa kad se ta djeca nastoje uklopiti u društvo skrivajuči svoj dar(proklestvo-kako hoćeš) jeli ona zapravo ne ispunjavaju svoju svrhu i samim time se stvara još veći kaos? ispravi me ako griješim. mene uvik kopka ona izreka ''mala je razlika između znanstvenika i luđaka'' a isto tako i između lucidnoga i nadrealnoga. pa gdje je ta granica kad sam sebi možeš reći da si ti indigo ili kristalno ili emo dijete. tko određuje to gdje će te se svrstati, po kojim normama? i po čemu je to nov naraštaj djece? tko kaze da ih nije prije bilo samo sto su ljudi bili manje informirani.
po vlastitoj prosudbi i mojim saznanjima dosta informacija koje primamo priko medija (mislim na tv,radio,novine) su samo zataškavanja stvarne slike svijeta i mislim da se događa puno više stvari nego s čim je javnost upoznata kako si i sam rekao. ali realno gledajući kojoj vlasti je u prilogu da se sazna za tu djecu? cili svit funkcionira na kontroli javnosti. najlakše je kontrolirati da im daš one informacije zbog kojih ce te poštovati kako je to krščanska crkva radila stolječima (nemoj me krivo shvatiti jer ja jesam katolik i vjerujem u Boga ali u crkva kao ustanovu dosta me razočarala) pa zašto onda puštati tu informaciju među ljude, zasto pričati o nečemu i priznavati da postoji nesto sto ni sami ne razumiju. to me buni, buni me tolika otvorenost prema toj temi. odjedanput sve milo sve krasno prema nečemu nepoznatom a u čovjekovoj prirodi je da se boji nepoznatog zar ne...
to je jedna stvar. druga- slažem se da je sve na svijetu u obliku energije, nadalje pojmovi kao aure, chakre i sl su stari pojmovi koji se spominju u dosta drugih vjera od pamtivjeka kao npr. budizam i usput da spomenem ono dijete u indiji koje već, ispravi me ako griješim godinu dvije posti ispod svetog stabla i zovu ga novi buda.pa reci mi što je tu novo? pa te opeta pitam po čemu je to nov naraštaj? a onda se javlja i sumnja u moju vlastitu vjeru u Boga i Isusa! mislim ne sumnja u punom smislu riječi,nego postavljaju mi se pitanja jer politeističke vjere objašnjavaju ovakve stvari a krščanstvo?
jeli može netko biti taj nov naraštaj indigo i kristalne djece i reći mi u što on vjeruje? što on misli od koga mu dar?]]]]
********************************************************************************************************************************************
ja to smatram darom, to je nesto sto se triba nauciti kontrolirati, da upravo zato triba ih razumiti a ne ih praviti ludima jel to nisu upravo to stvara kaos sto im nema ko pomoci ko ih shvatiti da je to doista tako ,ljuid ne viruju u ono sto nije dokazano a puno toga je sto nikada nece moci biti dokazano po ovozemaljskim zakonima...niko od njih nije lud ,vide stvari koje niko nije,cuju stvari koje drugi, nema tu svrstavanja...skuzis sam po sebi.pocmu ti se dogadati stvari same od sebe,najprije si indigo kao djete ,kasnije postajes oktarin ili kristal...proces kad doslovno izades iz koze i ponovno udes u tom periodu nisi sposoban za nista,a zdravstveno si zdrav ko dren,a nakon toga si jak ko stijena ko to nije prosa nemoze ni znati..i da bilo ih je uvik,samo je pitanje koliko ces to prihvatiti,koliko ces biti znatizeljan za tim sto imas,prije ljudi nisu bili sad su sve ishe pogotovo kad vide da je to realno;)indigo djeca ne prihvacaju autoritet,a crkva crkva je monopolisticko ,manipulisticko sranje,bez uvrede ikome ali bog je dao svima slobodu i slobodnu volju a ne da ka itko kontrolira,indigovci su borci,ratnici zato i sadasnji ustroj svijeta ide u kurac jel je sve visje probudenih svjesnih indigovaca,starijih i mladih!i neka je svak je bice za sebe i odluccuje za sebe i nitko drugi!novo je jedino veca svjesnost svojeg vishe bica ili duse u svih ljudi ,vishe shvacaju onu pravu univerzalnu energiju!Bog je svuda oko nas,bog je energija,mozes ga zvati kako hoces,to je jedino vrhovno bice koje upravlja sa pozitivnom i negativnom energijom i od toga stvara svjetova i nova bica,energija je svuda oko nas i u nama znaci dio svega toga je s nama,indigo djeca su povezana sa najvisim dobrom i nisu zlobna nemozes im lagati nemos nista lose im napravitia a da to ona ne skuze oni su ratnici koji su poslani da spase ovaj planet,zadnje vrime je budenje dosta indigovaca radi toga sto zemlja ide k vragu s toga zadnje dvi godine je masu ljudi postalo svjesno samo od sebe jel su se morali probuditi iz tog sna !kad indigo upozna indigo je ko da zna tisucama godina sto je i istina jel su se vratili da poprave ovaj svijet,sve je nekada kako san ti sinoc prica pocelo od Lemurie, koja je bila mocna ali premocna da bi opsatala,sad se duse ratnici vracaju da poprave ovaj svit ,masu puta se nades kao da nisi sa ovog planeta kako da pripada necemu puno vecemu,sto je i istina
...znaci zakljucak je to nije dar nego stepenica vece svjesnosti postojanja svoje duse!eto...ima jos toga nesto san ti i na msnu pricao,,,ali ima jos toga preopsirna je ova tema!
pozdrav
Back to top Go down
leptIRicA
Tu i tamo nešto napišem!!!
Tu i tamo nešto napišem!!!
leptIRicA


Female
Number of posts : 15
Age : 35
Lokacija : ...heaven...
Posao/Zanimanja : fax,pjevanje,plesanje,leptiri...internet,IRC
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 6:08 am

Mate da bi se netko volio ne treba biti Indigo -.-' eh... ja sam malo hipersenzibilna isto ali opet mislim da sam ipak sa ove planete cyclops valjda scratch
hehe bounce ma...ne znam sto bi rekla o ovoj djeci,vjerojatno je to istina..ima svega na ovom svijetu i izvan njega Question bilo bi dosadno da ne vjerujemo u ta sranja zar ne Question e..ajd..i ja rekla par "pametnih" NOT...hehe..poZzich cheers
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 9:46 am

Meni je banalno ograničiti svoja vjerovanja, smatram da svaki čovijek ima pravo vjerovati u ono što želi, naime, postoje mnogi neobješnjeni fenomeni, ja vjerujem u malo previše stvari, ali to i s razlogom, ono što me zanima o tome dosta i čitam, sam dizajn ovoga foruma vam govori dota o meni...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
leptIRicA
Tu i tamo nešto napišem!!!
Tu i tamo nešto napišem!!!
leptIRicA


Female
Number of posts : 15
Age : 35
Lokacija : ...heaven...
Posao/Zanimanja : fax,pjevanje,plesanje,leptiri...internet,IRC
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 3:51 pm

Slazem se s tobom:) jucer sam dosta citala o Indigo djeci,moram priznat da nisam bas bila upoznata s temom dok nisam procitala tu o tome pa sam se
malo zainteresirala i citala clanke,isla na web stranice raznih udruga roditelja takve djece i slicno. Kad bolje promislim mozda sam i ja Indigo u nekim granicama...
E Mate znas da sam pocela pisati knjigu,inspirirala me ta tema i "sinoc" ti meni nesto puklo i pocela pisat,do 5 ipo ujutro Razz hehehe...po cemu sam slicna toj djeci?
Pa recimo,kad sam imala nekih 8 godina i ja sam mislila da nisam stvorena da bih zivjela na ovoj planeti, zabrijala sam da sam ja neki projekt neke vise nadmocne sile
a da je svijet obicna kutija u koju sam ja postavljena a ljudi koje poznajem i koji me okruzuju su samo glumci koji su tu da bi se pratile moje reakcije na njihov odnos prema meni Rolling Eyes svashta...ali katkad i dalje razmisljam o tome so.. Smile ima tu neceg I guess..
P.S. sve pohvale na forumu Very Happy bravo!
poZz od mene:)
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 3:57 pm

Heh, a vec sam reka da se svi osjecmo posebnima, to je normalno i ljutski, e kada mogu procitati kjigu, tj kada mislis je zavriti...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:04 pm

.iskreno moje misljenje: totalno bezveze i glupo i ne vjerujem u te gluposti! Smile




BTW: sto Crkva kaze na sve to?? posto nisam upucen i neman pojma
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
leptIRicA
Tu i tamo nešto napišem!!!
Tu i tamo nešto napišem!!!
leptIRicA


Female
Number of posts : 15
Age : 35
Lokacija : ...heaven...
Posao/Zanimanja : fax,pjevanje,plesanje,leptiri...internet,IRC
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:09 pm

A sto bi Crkva mogla reci na to...vjerojatno se ne slazu i misle da je to svetogrdje ili whatever,oni ionako
nikad nemaju misljenje nego sve po papiru...ma sranje...E Mate knjiga je tek zapoceta,ne vjerujem da ce brzo LOL Razz
ali ti ces biti prvi koji ce je dobiti u ruke cim je izdam:P hehe tongue
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:11 pm

Da slažem se s tim, ode nije vridno pricati o crkvi, to je drugo poglavlje, a mi tu rubriku na forumu nemamo... Pogodite zašto...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:14 pm

^^^^

a onda se tribate nazvati NLO team Zadar

..nije da ja sad nesto vrijedjam ili omalovazavam vas sve tu ali morate pustiti i druga misljenja jer ce vam se inace forum svesti na grupicu od 10 ljudi.... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:19 pm

Mi dozvoljavamo druga mišljenja i poštijemo pravila nešeg foruma, ali nemožemo se svima prilagoditi, ja sam spreman na svađe, i različita mišljenja, to što ja volim sf, to je moja stvar, da sam stavio isusa na logo i tu bi bilo ljudi koji bi se ljutili...

Ira dobrodošla kao moderator...


Last edited by Admin on Sat Mar 01, 2008 4:21 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
leptIRicA
Tu i tamo nešto napišem!!!
Tu i tamo nešto napišem!!!
leptIRicA


Female
Number of posts : 15
Age : 35
Lokacija : ...heaven...
Posao/Zanimanja : fax,pjevanje,plesanje,leptiri...internet,IRC
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:20 pm

Pa jel ti tko zabranio da imas svoje misljenje?..Mislim da ne.. Smile
P.S. Hvala Mate:)
Back to top Go down
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:24 pm

..btw nisam ni ja zagovaratelj crkve i tih cuda ...zgadili su mi se kad sam shvatio koliko ima sranja oko njih! hehe ali isto tako ni najmanje ne vjerujem u NLO-e, indigo djecu i ostale djindje mindje i babaroge.... lol! ja vjerujem samo u ono sto vidim! Very Happy

iako tu i tamo pogledam onu tv emisliju NA RUBU ZNANOSTI Very Happy malo da se nasmijem
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 4:27 pm

U ovoj vijeloj prici jednino se bog nevidi, ovo je sve viđeno i indigo i ufo i ostale stvari...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 7:24 pm

Admin wrote:
U ovoj vijeloj prici jednino se bog nevidi, ovo je sve viđeno i indigo i ufo i ostale stvari...


Bog se pise velikim pocetnim slovom Very Happy Very Happy Very Happy

ma salim se....ok dosta san offtopicario
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 8:28 pm

Veliko slovo osim što ima gramatičko značenje ima i značenje časti isto kao i "Vama" pa zakljući...

Ako mislite nastaviti o bogu pričati otvorite u rubrici sve i svašta novu temu.....
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
leptIRicA
Tu i tamo nešto napišem!!!
Tu i tamo nešto napišem!!!
leptIRicA


Female
Number of posts : 15
Age : 35
Lokacija : ...heaven...
Posao/Zanimanja : fax,pjevanje,plesanje,leptiri...internet,IRC
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 10:08 pm

Mate zasto tebi smeta da se prica o Bogu,pusti ljude da pricaju o cemu oce,ova tema po nekima i je povezana
s Bogom, sto se mene tice sva misljenja su dobrodosla:) flower
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptySat Mar 01, 2008 10:11 pm

Ja nisam rekao da se nesmije pričati o bogu, dapače, mogu pričati o čemu god žele, samo je off topic, ovo je tema o indigo djeci, i o tome bi se trebalo pisati, svi mogu otvoriti nove teme pa tamo pisati,,,
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptyWed Mar 05, 2008 1:51 am

Crkva ko crkva..oni uvijek imaju nesto protiv..Umjesto poljoprivrede otvaraj Crkvu pa ce bit svadanja Smile lol!
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptyWed Mar 05, 2008 12:48 pm

Zašto uvijek sve završi na gađenju Crkve?
Back to top Go down
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptyWed Mar 05, 2008 12:51 pm

...a eto jednostavno ljudi ne znaju po kome bi vise pa onda po crkvi elephant
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptyWed Mar 05, 2008 1:06 pm

a naravno!

što ne grintaju protiv sanadera i HDZ-a!
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 EmptyWed Mar 05, 2008 2:40 pm

Ljudi orvorena je rubrika o vjeronauku, pa tamo pišite o crkvi, bogi o ostalome, ovo je rubrika o indigo djeci:::
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Sponsored content





Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Indigo djeca – fenomen nove generacije
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vatikan uveo nove grijehe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: