Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Indigo djeca – fenomen nove generacije

Go down 
+9
Dargor
popey_023
leptIRicA
z
Gaddy
FuZZy_logic
error
FreaK
Mate_MC
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySat Feb 09, 2008 8:34 am

Indigo djeca – fenomen nove generacije
U posljednje se vrijeme dosta govori o novom naraštaju djece s posebnim sposobnostima, čiji je cilj navodno pokazati put čovječanstvu prema duhovnoj ravnoteži i rastu. Oni su Indigo djeca
Indigo djeca – fenomen nove generacije 0202007.19
Djevojčica koja živi duboko u srcu Latvije obožava govoriti. Često nonšalantno prepričava svoje noćne doživljaje kad putuje svijetom i svemirom u astralnom tijelu. Njezin otac umiruje sebe i druge tvrdeći kako malena voli izmišljati, ali uvijek posluša njezin savjet kad nešto nije u redu s traktorom. Ne znam kako uspijeva, ali uvijek zna što nije u redu s mašinom, kaže otac.

Usprkos tome što mnogi znanstvenici u ovoj teoriji ne vide puno smisla i odbacuju ju kao alternativnu, diljem svijeta se otvaraju ustanove i udruge za pomoć i rad s Indigo djecom.

Sam naziv potječe od boje njihove aure. Utvrđeno je, naime, da je svaki čovjek okružen svojom aurom koja se u pravilu sastoji od boja iz duginog spektra. Novost kod ove djece je ta što u njihovoj auri prevladava indigo, odnosno tamnoplava i ljubičasta boja. Ta boja simbolizira čeonu čakru, takozvano treće oko, centar odgovoran za intuiciju i psihičke sposobnosti. Budući da se smatra da je kod njih čeona čakra posve otvorena, djeca su dobila nadimak Indigo.
Indigo djeca – fenomen nove generacije 0205007.19
Indigo djeca često govore o astralnom tijelu u kojem borave


Ne radi se, kao što ste možda pomislili, o djeci koja mogu izvoditi čuda, materijalizirati ili fizički mijenjati stvari, već o iznimno produhovljenoj djeci koja svojim ponašanjem i znanjem u najranijoj dobi zbunjuju roditelje i odgajatelje.

Svojim izraženim moralnim stavovima, ljubavi prema životu, a često i sjećanjem na prošli život pokušavaju utjecati na svijet oko sebe te svjesno daju do znanja da su na Zemlju došla s određenim ciljem. Ona predstavljaju pomak u duhovnoj evoluciji čovječanstva.

Budući da se sjećaju prijašnjeg života, u svoje sadašnje tijelo kao da nisu posve utjelovljeni, pa ne osjećaju ni potpunu pripadnost ovom svijetu.
Nerijetko se događa da u dobi od tek par godina obavještavaju roditelje kako su ih sami odabrali, da ih uče moralnim istinama te smiruju u pogledu materijalnog. Premda se u osnovi radi o smirenoj, ali izrazito emotivnoj djeci, često od rane dobi imaju problema u socijalnom kontaktu.

Budući da se sjećaju prijašnjeg života, u svoje sadašnje tijelo kao da nisu posve utjelovljeni pa ne osjećaju ni potpunu pripadnost ovom svijetu. S druge su pak strane pod snažnim emotivnim utjecajem vanjskog svijeta, ne samo od bliže okoline za koju uglavnom imaju osjećaj da ih ne shvaća, već i na globalnoj razini. Imaju vrlo razvijen senzibilitet za ljudsku nepravdu, nesreće, siromaštvo, glad i slično, i takve će ih stvari duboko zabrinjavati.

Upravo zbog toga često dolaze u sukob s okolinom jer ne dopuštaju da se njima manipulira, da im se zapovijeda bez realnog razloga, teško podnose disciplinu i autoritet. Indigo djetetu ne možete reći da nešto ne smije samo zato, s njim morate porazgovarati kao s ozbiljnom osobom, jer bi vas ono moglo bolje razumjeti od bilo koga odraslog na kojeg se oslanjate.

'Dječak s Marsa'
Na početku je ovo zvučalo kao znanstvena fantastika, sad smo na nižem nivou, kao da govorimo o prosječno hiperaktivnoj i neposlušnoj djeci. Indigo se djeca, međutim, ističu svojom inteligencijom i znanjem koje bi normalan čovjek mogao steći jedino iskustvom. Prisjetimo se samo koliko nam je u dobi od pet, šest, sedam godina bio bitan svijet. Bitan je bio park, društvo i zezancija.

Na svijetu danas navodno postoji oko 15 do 20 milijuna Indigo djece svrstanih u pet generacija. Prva se generacija pojavila pedesetih godina 20. stoljeća. Osjećali su se drugačije, kao da ne pripadaju obitelji, kao da su rođeni u krivo vrijeme na krivom mjestu. Osamdesetih se godina javila treća generacija čijim karakteristikama pak dominiraju slab energetski omotač, podložni su utjecajima i često imaju dijagnosticiran hiperaktivni poremećaj.

Prelaskom u novi milenij pojavila se peta generacija Indigo djece kod koje je nestalo hiperaktivnosti, a izražena je osjećajnost i povučenost, pa čak i sklonost autizmu. Upravo se zato sve više javljaju institucije koje prihvaćaju Indigo djecu i smišljaju načine kako im pomoći u prilagodbi. Najčešće su to terapije bojom, glazbom i slično, budući da se radi o darovitoj djeci kojoj treba pomoć pri izražavanju.
Indigo djeca – fenomen nove generacije 0203007.19
Hipersenzibilnost i neuobičajena svijest o moralnom karakteriziraju Indigo djecu


Autori Wendy Chapman i Lorri Johnson govore o još naprednijoj generaciji Indigo djece koju nazivaju Kristalnom, a njihova je teorija da se zapravo radi o djeci koja boluju od autizma. Slikovito su ih dočarali kao hodajuće antene koje upijaju sve psihičke, fizičke, emotivne, elektromagnetske i ostale vibracije koje nas okružuju, kao djecu uronjenu u beskrajni ocean mirisa, zvukova, boja i emocija, a jedina im je zaštita ona mentalna. Zato se povlače u svoj unutarnji svijet fiksirajući se na jedan objekt ili aktivnost, dok sve drugo nestaje. Autizam je tako Kristalnoj djeci očajničko sredstvo samozaštite izuzetno ranjivog senzibiliteta.

Budući da se o tom poremećaju ne zna mnogo i budući da stručnjaci ne uspijevaju doprijeti do autistične djece, nije isključena ni ova mogućnost.

U Hrvatskoj postoji udruga koja se zove Indigo kristalni most te pomaže djeci u kreativnom razvoju. Osim toga, cilj im je otkriti nove dijagnostičke i terapijske pristupe koji bi pomogli u osvjetljavanju svijeta Indigo i Kristalne djece.

Primjera zapanjujućeg ponašanja neobične djece oko nas ima bezbroj, a pravu je granicu između neobičnog i indigo teško povući. To će nam još uvijek ostati tajna budući da su samo rijetki obdareni sposobnošću da vide boje aure. Nama, ostalima, preostaje jedino čekati i učiti od onih pametnijih – djece.

PREUZETO SA Indigo djeca – fenomen nove generacije Logo50
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
FreaK
Malo sam uvatija ritam!!!
Malo sam uvatija ritam!!!
FreaK


Male
Number of posts : 24
Age : 37
Lokacija : HeŁŁ
Registration date : 2008-02-16

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySat Feb 16, 2008 10:10 pm

Dobro bi bilo imat takvu osobu pokraj sebe..
Da mi kaže par sigurnih parova za kladit se.. Very Happy
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySat Feb 16, 2008 11:50 pm

A nisu to vidovnjaci, indigo osobe mogu predvidjeti, tj osjetiti kakva je osoba, tako selektiraju krug ljudi koji zrače pozitivnom energijom, ali vidovnjaka bi savkako trebali imati kraj sebe, uuuuuuuu odma jack pot na lotu...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
FreaK
Malo sam uvatija ritam!!!
Malo sam uvatija ritam!!!
FreaK


Male
Number of posts : 24
Age : 37
Lokacija : HeŁŁ
Registration date : 2008-02-16

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySun Feb 17, 2008 3:06 pm

hehe... valjda bi nas počastio onda...nas forumaše.. Laughing
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySun Feb 17, 2008 9:53 pm

Pa evo brojevi lota za sutra 4 7 23 24 31 36......... Pa ko hoće riskirati... Mene ne krivite....
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyTue Feb 19, 2008 2:43 pm

sto se tiče indigo djece lipo se šaliti ali po meni je to veliki križ koji ona nose..zamislite samo kako je njima, koji život a radi čega? radi koga? ono što mene zanima je tko im određuje da se rađaju ka takva, zasto ako se sva djeca rađaju čista od grijeha s istim predispozicijama (tako nas bar uče na socijologiji i u vjeri) neka djeca počinju patiti prije nego razviju svoju osobnost, shvaćaju neke stvari što ni odrasli ne shvaćaju. bilo je spomena da ona dolaze na svijet da ga poprave da razdvoje dobre od loših. dakle ona prepoznaju dobre ljude i okružuju se s njima ali zbog svih patnji na svijetu ona zapravo pate u svemu tome. pitanje glasi jesu li ona toga svjesna zasto i zbog čega su takvi i po kojoj kazni su takvi jer život im na zemlji je svakakav no lak..
postoje još dva smjera te djece koliko sam ja upoznat sa time a to su kristalna (imju tjelesnu temperaturu iznad 37C i moćniji su od indigo djece) i EMO djeca koja su često autisti jer se često ne mogu nositi sa depresivnim stanjem pa se povlače u sebe i koncentriraju na jednu stvar koja im ne donosi bol samo da bi pobjegli od brutalne stvarnosti i boli koja je u njima..
mislim da se na svijetu događa nesto sto mi obićni ljudi jos ne mozemo shvatiti a kad shvatimo bit ce malo kasno za promjene..to je jedna stvar a druga je da smo dobrim djelom i mi krivci za to. svi mi i dobri i loši, netko manje netko više. po meni civilizacijski napredak donosi nezadovoljstvo, užurbani način života i trka za slavom i novcem nam oduzimaju vrijeme koje bi trebali provoditi u društvu. čovjek je po prirodi drušveno biće a današnjim načinom života se otuđuje i odvaja od ostalih ljudi i sam u svojoj biijedi se bori za egzistenciju, obitelj prestaje gubiti na vrijednosti i ostaje malo po malo sam i koliko god bia uspjesan na poslovnom planu u privatnom životu postaje malo po malo jadan i nezadovoljan...nesretan....ove stvari jos toliko nisu izražene kod nas u hrvatskoj ali polako ali sigurno dolaze do izražaja.. malo sam putova pa sam susreta ljude u velikim gradovima i promatra ih. to su nezadovoljni ljudi bez onog sjaja u očima, bez živosti i volje za životom, to su proizvodi, roboti sistema, nazovimo to tako, danjašnjeg društva..po meni to ni indigo ni emo ni kristalna djeca ne mogu promijeniti..ne na lak i miroljubljiv način kojim ako se ne varam idu. bore se sa svojom patnjom a zapravo ih malo ljudi i doživljava, doživljavaju ih kao novu vrstu koja se rađa, proučavaju ih i ismijavaju, samo sto ih ne stave u zoološki vrt umjesto da ih saslušaju i shvate ozbiljno. toliko ima laži na ovom svijetu i pitam se sto ako je to samo neki trend samo neka kap nade koju je ubacilo društvo da ljudi malo živnu da budu pokorniji i poslušnij, da žive u nadi da će biti bolje? pitam vas ja da li je moguće da ce netko otkupiti moje grijehe da ce netko patiti da meni bude bolje ako ja nista u svom zivotu ne mjenjam? zastoda neki ljudi pate radi drugih ljudi koji to niti ne dozivljavaju nego cak i ismijavaju? čemu sva ta parodija i onda se ti isti ljudi nadaju da ce biti bolje? to jedan moj vid a drugi je sto ako je to sve samo farsa drustva jer nas ljude je lako navuci na bilo sto....neka mi netko kaze da sam ja indigo dijete par puta i nakon trečeg puta ću se i sam zapitati jesam li... ljudi su povodljivi za trendovima a trenutno je ovo u trendu u medijima a mediji su krivci za puno stvari zbog kojih se čovjek loše osjeća. kako je jedam pjevač rekao ne čitaj modne časopise od njih ćeš se samo lošije osjećati i nećes znati sebe cijeniti. nemojte me krivo shvatiti vjerujem ja da postoji nesto ali isto tako i da se to počinje prenapuhavati a time se stvara trend, pokret koji nema veze sa stvarnim stanjem.
Back to top Go down
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyThu Feb 21, 2008 4:36 pm

ta indigo djeca su neka sa posebnim sposobnostima...čudi me kako to vojska već nije preuzela kao kad je bilo riječ o ljudima koji su mogli mislima gledati na daljinu neka mjesta o kojima ništa ne znaju i gdje nikada nisu bili!
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 12:32 am

Pa mozda je netko od nas takav a da ni ne zna Smile A sad shvacam dakle... Zasto me ljudi ne shvacaju i zast osjecam da ne pripadam svijetu...ni sebi hahah....I'm indigo Smile A mozda sam jednostavno samo pukla cyclops lol!
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:06 am

Svaki covjek se ponekad osjeca posebnim, to je jednostavno ljudcki i nemože se protiv toga, ali da biste bili indigo, to nebiste mogli propustiti, vidite svijet sasvim drugim ocima, evo mozda nam se jave koji ingido ljudi na ovaj forum... Tko zna.....
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:18 am

Ma ne osjecam se ja posebno. Naprotiv ,ni ne zelim.U danasnje se vrijeme najbolje uklopit, al ja ni ne zelim to pa ono. A pubertet.... Smile Laughing A mozda takvi ne zele da se za njih zna...
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:22 am

Poznam ja jednu indigo curu, mozda ju bidem zvao na ovaj forum, ja mislim da je ona predstavnica, imsm ju preko msn-a. BTW sto fali osjecati se posebnim.. To je super, voljeti sebe...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:25 am

Pa ima trenutaka,al takve ljude vecinom ili ignoriraju ili ismijavaju iza leđa (ne znam zasto) a valjda se svatko u sebi osjeca poseban. Iako mi to nema bas povezanosti sa time voljeti sebe. Osjecam se posebno jer sam hladna,nista ne podnosim od kad znam za sebe, imam kratke zivce,ravnodusna...i da ne pretjerujem dalje... a ne volim se Smile Aj zovi je pa nek prica ... sad me bas zanima to
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:29 am

Ja sam ju tek upoznao i jednom sam chatao s njom, na msnu mi je sig, url od ovoga foruma, pa nek sama dode ako bude htjela,, ili pak bi ju mogao zvati..
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:34 am

Kako god hoces, ti si gazda..a ja sam previse tu..Plicaj mi o Zadlu... smjc..Nemrem vise bit u ovoj zabiti. Jel se sta novog desava? Ugl..da ne skrecem s teme , albino indigoooo ...Bilo bi lipo bit takav, a svi mi znamo ponekad predosjecat neke stvari.. I ima prica da ti se sledi krv u zilama... Citala sam na forumu.hr o tome...
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:37 am

Prijatelj moj tvrdi da je indigo i da mu je aura kristalna, ali mu ja nevirujem... Idem ga natirati da dode na forum...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:44 am

Imam i ja frenda koji svasta tvrdi i spominje cakre ,auru, prociscenja i 7000 kn al nikako da to troje povezem. Placa da bi postao duhovni nesto, jer on kao ima posebne sposobnosti koje normalni ljudi ne kuze. I vrlo je neshvacen i u svom svijetu. Trenutno se bavi necim sta nemogu izgovorit, pa pokusava uvjerit ljude da cisti cakre jer je on posebni poslanik na svijetu i samo razvija svoje sposobnosti kroz to. Vidis, vidis...mozda je to to
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:49 am

Ima mnogo neobjasnjenih fenomena, samo je problem sto ljudi nevjeruju duhovnome nego samo materijalnome..
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 1:53 am

A cuj... najbolje je biti negdje izmedu..Ugl.prestajem za veceras...idem ucit pov umjetnosti. Uzivaj
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 2:00 am

prvo aura ne moze biti kristalna....moja aura je nekada zlatne nekada zelene boje zavisi sto radim....ostatak sutra neda mi se sad pisati jel pola ljudi nema pojma sto se dogada a onima kojima se to dogada shute jel smatraju da ce biti izrugani i poslani u ludnicu a zapravo su oni ti koji vide i cuju ono sto drugi nemogu i to je istian i sve se logicki moze objasniti onome tko je voljan slusati...energija je svuda oko nas a mi smo dio energije..ne prihvacamo autoritet i mi smo ono sto se zove Can`t stop the revolution,mlada djeca najvise pate,vide ,osjete ne triba se nista ni reci oni ce shvatiti sto se mislilo u glavi,pogled im je prodoran,imamo drugacije oci od ostatka ljudi,te oci znaju biti prodorne i gledaju direktno u dusu covjeku,nemoze nam se lagati odma osjetimo to ,nemoze se prevariti odma se osjeti,ako si vezan za nekoga osjetis i kad ga i sto ga recimo boli bilo fizicki ili psihicki.mladima se triba pomoci jel se boje govoriti zato sto vide i osjete,sanjaju ono neko naziva nocne more ,njihov zastiti omotac je nikakav oni su cisti kao suza ali zato ih triba usmjeriti i reci im da to sto vide i cuju da je to to ali to nemoze bilo tko reci,obicno otac ili majka je indigo tom djetetu najprije se oni tribaju pomiriti s tim da su drugaciji da mogu djetetu reci da to ti je tako i ono sto osjeti da osjeti i roditelj,to je moguce...mi smo povezani sa najvecim dobro ja znam da svi ljudi oko mene to mi je masu ljiudi reklo kad dode blizu mene tocnije receno kad ude u moje energetkso polje,meni je aura promjera 6 m,jaca nego inace...to mi je receno od osobe koja se zove gatekeeper i necu je imenovati,svi ljudi koji se nadu u mojoj blizini osjecaju se zasticeno i pozitivno...
nemogu vishe spava mi se moram ici leci premoren sam od svega skupa...ali ima josh toga za pricati masu...stoga ljudi uzivajte i nije to tek tako jednostavno kako se misli da je...
pozdrav
Z
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 2:04 am

e i da btw novac i indigo je nespojivo, postoji 7 cakri,7 duginih boja ..ali sve sto naplaciva je kurac i to ne postoji,kad ti dode indigo i procita te od glave do pete i kaze ti sam sve od sebe bez da ga ti ista tlacis onda je to to i indigo ti je spreman pomoci uvik bez obzira koliko ga poznasjes i koliko dobri bili tako da to di je kod novac ukljucen je sranje i preseravanje i postoji energija koju mozes nauciti donekle kontrolirati a indigo to zna refleksinvno i pomalo uci i nezna sto sve zna dok mu samo ne dode...eto toliko od mene
Z
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 8:54 am

Eto ipak je doša:::
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 5:33 pm

pitam se jel tu indigo djecu često boli glava ? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptyFri Feb 22, 2008 5:56 pm

znaju se probuditi sa glavoboljom i zna ih oboliti glava dosta cesto pogotovo kad vide neke nepravilnosti u zivotu ,uoce greske koje ljudi rade i kad su zlobni, zna im se i vrtiti dosta cesto jel mjenjanu energetske levele zato se i mjenja boja aure....sve je povezano...
Z
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySat Feb 23, 2008 1:54 am

Uf.... a bolje da vise ne komentiran tu..Jer cu pretjerat.. Suspect
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije EmptySat Feb 23, 2008 2:03 pm

Ajde gaddy komentiraj ....
nemozes pretjerati na ovom pa necemo se pobiti uzivo ovo je cisto diskusija;)
slusam jel pretpostavljam da imas komentare na moje postove pa slusam...
Back to top Go down
Sponsored content





Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije Empty

Back to top Go down
 
Indigo djeca – fenomen nove generacije
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vatikan uveo nove grijehe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: