Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Indigo djeca – fenomen nove generacije

Go down 
+9
Dargor
popey_023
leptIRicA
z
Gaddy
FuZZy_logic
error
FreaK
Mate_MC
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 3:16 am

spomenuo si i glazbu.. da, ona se počinje spominjati kao novo otkriće u učenju i sl.. revolucija u učenju.. samo za svaku vrstu učenja točno određena glazba, što me podsjeća na zonsku prehranu, moraš točno računati neke blokove proteina i ugljikohidrata, što me podsjeća na tablice, računanja i matematiku koja mi nikako ne ide tj. ne volim je pa odustajem od takvih stvari..

a što misliš o metalu? ja se s tim hranim svakodnevno.. u početku symphonic power, Rhapsody, Nightwish, pa neko vrijeme kršćanski black, pa pagan black, viking death i sl a u zadnje vrijeme također uz orkestralni i operni metal ali najviše folk & pagan.. konkretno bend Shaman (sada Korpiklaani), album Shamaniac, u kojem ima JOIKA.. to tako neopisivo djeluje na mene, ne znam kako da objasnim.. no kad to slušam u blizini ljudi za koje znam da ih to nervira onda ne mogu uživati u tome jer znam da tom nekom to smeta i da to ne razumije na način koji ja razumijem.. daj poslušaj prve minute albuma Shamaniac od Shaman/Korpiklaani.. ima nešto strahovito pozitivno u tome cheers
Back to top Go down
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 11:50 am

Dargor je sav u metalu
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 2:42 pm

....i borbi za referendm..
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 4:27 pm

dargor, da istina varos je puna energije...samo da energija moze biti pozitivna i negativna zavisi kako je dozivis, vecina je pozitivna tamo ima dusa iz proslosti koje su iz nekog razloga ostale zarobljene ali nisu negativne,pomoci ce ti ako ih lipo zamolis i ponasas se uljudno, i oni vide da si pozitivan ali u istu ruku moras imat stiti oko sebe znaci upravljati aurom,nekada ih mozes osloboditi da idu tamo gdje im je mjesto zato ti se mjesa pozitivna i negativna zavisno o tome sto ces napraviti sto ces shvatiti i kakva si ti osoba,jel jednako tako te duse mogu postati pakosne ako ih nekako isprovociras! a sto se tice snova imam ih i ja i dosta ljudi koje pamtimo godinama!
ne svaka religija ima svoju stepenicu svjesnosti samo je pitanje do di to seze ,iskreno budizam i doli indija ima najvecu razinu svjesnosti ,ali krscanstvo je dosta zaostalo,to moram reci zato sto te jedino nekako veze za sebe kao da covik upravlja covikom a to ne ide mi smo slobodni odlucujemo stvari kako mi hocemo ,oni mogu dati savjet kako ces vise od sebe napraviti a na tebi je slobodna volja oces ili neces,meditacija je najbolja molitva jel tada spoznas svoje unutarnje ja i mir a ne neke molitve i MORATE OBAVEZNO DOCI NA MISU ,,,,I DONITI PARA! to je kretenizam cisti!
reinkarnacija- dusa koja nije napravila posao do kraja dolazi kao reinkarnirana tamo di je tribala napraviti i da promini neke stvari koje moze...tipa u obliku psa...evo dode nekako obicno kod nekoga kome triba pomoci dati mu paznje ljubavi,da shvati ric znacenja ljubav,briga,toplina,dom! kad to uspije onda ugine, ako ne uspije obicno se kao dogodi nesreca pokupi ga auto,neznan padne sa balkona,pregrize zice od struje il ineznan ni ja koji sve primjer, isto tako za sve vridi!bitno je spoznati ljubav onu cistu,znaci ne kao ric sto ti znas ili svi mi ostali kao ja tebe volin ,ljubav nesto kao puno vise, nesto kao ljubav prema komadicu stijene,drveta,nesto cisto i sveto nesto sto smo zaboravili ne ti,ne ja svi mi stotinama godina,onaj esej ti samo potrvduje to. ti kad volis curu kako je volis?radi onoga sto je ?kako izgleda? ili radi onoga sto je u njoj i neznas koliko je volis i kako je volis ali znas da je volis i da ti je sve!kad oboje to shvate onda je to to samo su ljudi pohlepni pa uvik hoce jos i nesto drugo..drugo mozes voliti ali ne na isti takav nacin na isti taj osjecaj da si zapravo ono sto jesi i da je ta osoba zapravo ono kraj tebe sto jeste!!!i tada ste oboje sretni a ne kad neko pocme nekoga minjati i bla bla kretenizam ,,,osoba ce se sama prominti ako shvati da je to potrebno ako ne onda je takva kakva je i nekompatibilna je s nekim ko misli drugacije.
u blizini indiga ili kristala se osjecaju dobro i nekako drugacije pozitivno ljudi koji ne zele nista lose koji nisu proracunati i pokvareni i koji ne zele bar taj tren tu osobu sjebati na bilo koji nacin...a osobe koje su pokvarene,zloceste i proracunate osjecaju se kao da su gole,,,jel indigo-kristal, shvati i procita ih ..tako reci nekako imaju osjecaj da im gleda u dusu i osjecaju se gole i onda bjezee od te osobe ili kako su jako prepotentne onda indigo se sklanja od takvih ljudi jel tocno nekako nezna ni on kako osjeca negativnost i odlazi ca od takve osobe,ali postoje razlike nekada osoba moze biti zbunjena ali to se opet isto nekako osjeti...to bi ti dargor mogao osjetiti s obzirom na to sto si napisa!pa osoba koja je zbunjena njoj se moze pomoci i pojasniti i sto je najbolje od svega uvik ces nekako pravilno postupiti i poceti taj razgovor,,,medutim ako je osoba zaista zlocesta i negativna udaljit ces se od nje i to je to,moraju postojati pozitivni i negativni da bi bio balans to se nemore izbjeci tako sve funkcionira!
da moguce da si me osjetia full moguce,istina kao da si se nasa kraj mene u mojoj prisutnosti sto najvjerovatnije i jesi, i tocno si se nasa na mistu koje mozes cak i opisati i kladim se da bi ga dobro opisa;) to san ja zna raditi nekim mojim prijateljima i prijateljicma ...kod jedne moje frendice ranije u tom stanu u kojem je ona bila nikada nisam bija ja san nekako tocno njoj opisa sto radi,na koji nacin,sto joj je di ,di su joj prozori,vrata,sto joj je na podu i slicno cura je ostala malo paf ali zna sve sto triba znati pa joj nije bija tabu!Smile
pa moguce da ces osjetiti energiju ako ja ne budem odlutan negdi mislima na nesto 10-eto moguce da hoces...u pet nemogu,a za subotu bi moga;)
a da glazba glazba isto moze biti pozitivna i negativna..dobro od tebe sto imas taj filing da kad je netko kraj tebe ne gustas u toj glazbi...iskreno ja mogu poslusati bilo sto...sto ima pozitivnih stvari...neko voli elektroniku,netko punk,netko metal,netko rock ali u svoj toj glazbi ima nesto pozitivno ne u svim pismama ali tocno zakljucis sto ti takne dusu tako da
dargor enjoy in your food i nastavi tako!i svi ostali sto god slusali i mislite da se nalazite u tome i osjetite neku pozitivnu samo naprid!glazba je zivot glazba je svuda oko nas !music is life...1 beat for 1 breath!glazba postoji od pocetaka i dok je bila pozitivna kakva kod bila ljudi su osjecali onu toplinu i ljubav osjecali su u sebi ono nesto da su ispunjeni,svak sa svojom vrstom i kad su oni u sebi unutarnje bili sretni i ostali oko njih su bili i tako je sve funkcioniralo!Smile
a za sve ostale koji nisu procitali onaj esej,,,,neka procitaju i sami zakljuce zasto su neke stvari kakve jesu!
tliko od mene sto bi rekli nasi seljaci
pozdrav
Z
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 4:49 pm

error nema na cemu uvik Wink welcome to my club:)))
Back to top Go down
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 5:19 pm

Dargor,ima li ova tema veze sa Dugini ratnicima koje spominješ?Tko su Dugini ratnici?
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 6:09 pm

ima veze sa duginim ratnicima....rainbow energy je univerzalna energija koja se sastoji od 7 boja,postoji 7 kontinenata,7 svjetskih cuda i puno toga ostalog povezanog s brojem 7...a rainbow warriors su upravo indigovci i kristali;)
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 6:16 pm

zaboravia san dodati da svaka boja ima svoje znacenje:) tipa zelena znaci ljecenje,zlatna(zuta) znaci snaga,organizacija,itd itd o tome zavisi i boja aure zavisi sto radis,a rainbow warriors su se i prije zvali ratnici koga zanima neka pogleda topic sto je stavio error hvala ti na tome error
http://www.zadar-music.org/fun/old/old/AH7.htm
koga zanima neka pogleda Lemurijanci i Atlantidani su bili dugini ratnici dok nije pocelo sto je pocelo djeljenje,predrasude,nevjerice ,iskoristavanje ogromne moci itd itd i tada je sve to nestalo,oglupili smo poceli korisiti samo par posto nasih mozgova....
Lemurija je postojala prije svih ratnici koji su je cuvali se opet vracaju...a to vidis i vidite da su cak neki i medu ovim ljudima odi...
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 6:55 pm

"ljubav nesto kao puno vise, nesto kao ljubav prema komadicu stijene,drveta,nesto cisto i sveto nesto sto smo zaboravili ne ti,ne ja svi mi stotinama godina" - citiram te i kažem: uvik to pomislim, npr. zamislite prekrasan sunčan dan koji je osvanuo nakon tjedan dana pljuščine. Ma volit ću svaki cvit, svaku travku, svaki oblak na nebu neobičnog oblika. Osjećat ću zrak i osjećat ću samu sebe u nekakvoj čudesnoj povezanosti i spoznaji da sam ja dio te prirode, a taj osjećaj kao da je ljubav.

Sad me nemojte zezat Embarassed
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 7:03 pm

morgana wrote:


Sad me nemojte zezat Embarassed

Bez brige. flower
Back to top Go down
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 7:06 pm

z wrote:

http://www.zadar-music.org/fun/old/old/AH7.htm
Ajme,znan to.Sadržaj je u redu samo je on to napisa totalno bezveze tako daa nikako ne preporučam njegove knjige za razuvjeravanje skeptika. jocolor
Btw,nisan se davno čula s rođacima na Andromedi. cheers
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 9:05 pm

ima dosta knjiga o tome, različitih autora. sad baš čitam nešto u tom điru, zove se DREVNI TRAGOVI
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyThu Apr 03, 2008 9:29 pm

Eowyn poanta nije u tekstovima na tim stranicama nego u slikama koje odisu energijiom i kao neki deja vu Wink
Morgana ...tako je jedinstvo sa prirodom to je bas to sto se zove ljubav to je konekcija o kojoj ti pricas da dises sa prirodom kao jedno...bravo dobra usporedba svaka cast!i da istina to jedistvno sa svim zivim tako sa prirodom i zemljom to je ono sto je nekada davno bilo to spajanje uma i duse sa tom silom koja se zove priroda jos jednom bravo!uprav me prosla struja tilom bas san ponosan sto to osjecas neznan zasto ali jesam!
i da drevni tekstovi se nalaze u indiji i ako pogledate u australijii planinu Uluru osjetit ce te neku energiju Uluru ima obliku otoka Mu ili Lemurie!a njihovi aboridani cuvaju tajne o kojima oni ne vjeruju mogu samo viditi u sf filmovima!a Afrika tamo je masu tocaka inace na svakom kontinentu postoji jedna tocka koja se zove hot spot energije...inace kod nas je to velebit i park plitvice ako pogledate malo paklenicu,a pogotovo plitvicka jezera osjetit ce te takvu energiju koja ce vas proci cilim tilom ta sila koja je tako blizu netaknutna a tako pozitiivna!
ova tema ide na bolje puno bolje:)
pozdrav
Z
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyFri Apr 04, 2008 12:29 am

Slazem se s Morganom ono sad me nemojte zezat (: Volit toliko mi je cudno... a rekoh ti vec...ugl.. da cu nakon kise ista volit sumnjam...meni je idealno vrijeme kisa..i volim svaku lokvu ..svaki oblak tmurni...A kad proviri sunce... dode mi slabo Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyFri Apr 04, 2008 2:03 am

moram priznati da nisam pročitao taj esej niti pogledao linkove ali budem uskoro. Također nisam imao pojma ništa za Dugine ratnike, nego čitajući dio o ekologiji u knjizi Moć identiteta Manuela Castellsa naišao sam na citat nekog indijanca pa mi se samo svidjelo kako zvuči rečenica, s tim da nisam imao pojma tko su dugini ratnici tj. pomislih da je to izmišljeno ili simbolično. No vidiš vidiš, to su dakle indigovci, zanimljivo.. kad smo već kod indijanaca, onaj folk joik metal bend Shaman podsjeća na indijance, taj joik dakle pogotovo s udaraljkama i riffovima zvuči slično indijanskim uzvicima no joik je finska stvar, nema početka ni kraja, koriste ga shamani za trans, bio je zabranjivan, a od koga drugog nego katoličke crkve, no buntovno se ponovno počinje pjevati a od koga drugog nego metalaca, dobro aj malo pretjerujem s generalizacijama, no kad to slušate zamislite zarobljenog tužnog vuka koji se oslobodi i počme slobodno trčati šumom, ili indijance galopirajući na konjima i sl. joik je kao neko oslobađanje pozitivne energije iz tijela, pogotovo kad ne da samo slušaš nego i pjevaš.. no sjećam se neko davnije vrijeme mi je i album Virtual XI od Maidena davao kao neku energičnost, a ne tako davno kad sam radio na brodu Amon Amarth, ono brod plovi, ja stojim na provi sa štapom i samo mi fali glazba, pa je zamišljam u sebi tan-ta-ran-tan-tan! tu-ru-tu-turuturu tu-ru-tu-turuturu.. hehe ali npr. dok sam trenirao biciklizam to je bio gospon Scooter geek
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyFri Apr 04, 2008 2:11 am

z wrote:
http://www.zadar-music.org/fun/old/old/AH7.htm

wuh, preletio sam na brzinu i jako su me se dojmile, "strefile me" nekoliko slika, najviše one s prostranim područjima na kojima su piramine a na piramidama stabla, i ona pri kraju, ona obala. p.m. da ko neki deja vu.. hoćem bit tam.. ali taj deja vu i to sve, to možda samo od autosugestije ili recimo filmova s takvim prizorima, ja opet kao da niti vjerujem niti ne vjerujem scratch
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyFri Apr 04, 2008 2:25 am

ponekad mi dođe da se "pretvorim" u biljke, razgranam se po njima, tamo u parku nazora, no to možda i nije tako dobro, to u vremenima kad želiš pobjeći od problema? ponekad pomislim ne bi li bilo divno biti cvjetić? no to morgani negativno pa sam se odjednom okrenuo "humanom aktivizmu", aktualnostima, želji za znanjem, mijenjam se, počinjem proučavati anarhizam, ekologizam, i sl. glupiram se kao vražićak Twisted Evil

a kao mali sam često želio biti pas, zatim u nekim pasivnijim ne tako davnim vremenima biljka.., nekad sam se doista mučio s time zašto čovjek ne može letjeti, ja želim letjeti i točka.. hehe no sretan moš bit samo ak ne želiš nemoguće stvari.. trenutno želim biti samo čovjek lol!

ajme ajme, piskaram malo random misli, nije to sve tako fanatično kako se možda čini, tj. nemojte sad pomislit da sam neki čudak geek
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyFri Apr 04, 2008 2:02 pm

slike su preuzete sa drugog foruma a uz njih je sljedeće objašnjenje:

Na prvi dan srpnja kinesku provinciju Heibei zahvatile su jake kiše. Tom prilikom se iznad tamošnje planine Zushan pojavila duga unutar koje se jasno vidjela čovjeku slična sjenka. To zanimljivo ukazanje koje je trajalo više od jednog sata ovjekovječeno je od strane brojnih turista. Većina njih je kasnije izjavila kako smatraju da je unutar duge stajao sam Buda.


Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Buda11

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Buda2610

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptySat Apr 05, 2008 4:20 am

čisto da se malo svi skupa educiramo....
cyclops

http://rapidshare.com/files/66349229/Na_Rubu_Znanosti_-_2005-05-26_-_Indigo_djeca.part1.rar

http://rapidshare.com/files/66323176/Na_Rubu_Znanosti_-_2005-05-26_-_Indigo_djeca.part2.rar

http://rapidshare.com/files/66297869/Na_Rubu_Znanosti_-_2005-05-26_-_Indigo_djeca.part3.rar

http://rapidshare.com/files/66273828/Na_Rubu_Znanosti_-_2005-05-26_-_Indigo_djeca.part4.rar
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptySat Apr 05, 2008 1:38 pm

error morat cu te razocarati ali na te zadnje slike nisan osjetia nista, neznam kako je ostatak to osjetia ali ja nisam
gaddy...a ti srico moja moras dati malo svitla u sebe nije sve tako tmurno...al o tome vise ne private:)
i finnaly dargor za tebe imam malo vise teksta Smile
folk joik metal bend Shaman hmmm cini se zanimljivo kako ti to opisujes!
btw nisi vidija na tv-u onakve prizore kakvi su tamo deja vu ti je zato sto si nekoc davno bia tamo..ako malo se skoncetriraras moci ces viditi ostatak mjesta na tim slikama sto ti opisa...i da bas te slike su pune energije...opere te od vrha glave pa po cilom tilu kao da prolazi struja kroz tebe! to slucajno?ne! onog trena kad shvatis istinu tvoj te guide tvoj cuvar ti da to znanja da je to pravilno takne te po glavi....svaka energetska veca sila koja te tekna proizvede taj osjecaj koji kao da ti struja ide tilom,ako ne virujes ispitaj...recimo da kazes" hvala ti tose sto si jos uvik s nama i sto nas cuvas" "znam da si tu" ako to dovoljno iskreno kazes osjetiti ces:) opet struju...dodir necega viseg...da biljka biljke nisu lose morgaana:))biljke su zivot od njih se zivi one su isto nasi cuvari zamisli sto bi bilo da nema biljaka i stabala...znam sto hoces reci dargor..doslovno se nades kao stabljika il ibiljka to je pozitivno jel si probao kad ttako meditirati?
nemozes biti u doslovnom smislu ali u duhovnom se mozes naci u biljci kojoj hoces u zivotinji kojoj hoces kad joj gledas kroz oci i vidis joj dusu ako si koncetriratn mozes misliti sto ona misli i viditi sto ona misli a opet glavna koneckcija da te zivotinja ili biljka pusti u to kljuc je da ih volis ali ne da kazes da ih volis nego da one osjete da ti to znas bez definicije jel nepostoji prava defiinicija;)
na rubu znanosti je ok emisija ali opet ako to neko sam ne dozivi na svojoj kozi nema smisla,ljudi su tupavi!
a ti dargor neodlucnost je ubila macku jel tako i curi kazes kad legnes s njom u krevet...mislim da te zelim il pak mozda ne zelim?? viruj u ono sto znas da je tako nadi balans izmedu intuicije ,inteligencije i inspiracije i onda ces biti miran ono sto ti prvo padne na pamet ako si nekako siguran da je tako tako je! ne porici stvari koje vidis ne ispitivivaj sto ako...jel sto ako je baba nekada bila musko?moguce i da je!ali nema veze istina je da je sad baba!tako i to ako znas da je to tako kazem ti probaj zamisliti na tu sliku ostatak vidit ces da ga znas!a nema veze sa tv-om!
ili ides poljubiti curu,,,ali mozda bolje ne..ili ipak da:)))dajjjj:))))
enjoy in life and live it !
koliko san skuzia morgana zna dosta toga i osjeca kao i ti ,nema razloga da kad ste jedno da zaista ne disete jedno kroz drugo, da nemate osjecaj savrsenstva i toliko pozitive!to se nemore opisati ricima ali san siguran da znate o cemu pricam vas dvoje!Smile
c u later
Z
and one more WE LIVE FOR FREEDOM!!!!!!!
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptySat Apr 05, 2008 7:17 pm

z wrote:
WE LIVE FOR FREEDOM!!!!!!!

da i ja na ove zadnje 2 ništa, a i vjerujem da je ono samo optička pojava

nego, što kažeš na zahtjev za referendum o natou, anarhistima i sl. kako da skupimo potpise? što dalje ako ne skupimo?

vidim da pišeš samo u ovoj temi, bilo bi zanimljivo čuti tvoje mišljenje i u ozbiljnim raspravama i ostalom..
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptySat Apr 05, 2008 9:46 pm

pogledat cu ostale teme...mislim svasta :)napisati cu u temama koje su za to...pa do sad mi se nije dalo gledat druge teme ak ocemo iskreno:)
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyMon Apr 07, 2008 10:58 pm

dargor nisi mi odgovoria na prije post....
meditacija i to...
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyTue Apr 08, 2008 5:45 pm

ne meditiram. (a tko zna, možda i vječno meditiram, ostavljam takav dojam, jer sam često nekako pospan i djelujem odsutno)
volim leći na krevet i slušati glazbu, volim duboko disati, sanjati, maštati.. ali konkretno da ja sad idem na neku yogu ili sjednem i doslovno prakticiram nekakvo meditiranje ne, ne privlači me to.

nadalje, strah me nekih stvari, one priče kad pijati lete po kući, čaše se same pomiču, ne želim doživjeti tako nešto, ne bih nikad pristao na dozivanje duhova, strah me tih nevidljivih energija.. ne privlači me crna magija, praznovjerja, gatanja, tarot, proricanja, trans i sl. držim se podalje od svega toga.

s druge strane, dok sam još išao u crkvu počeo sam ići i na duhovne obnove, polaganje ruku, obični svećenici uzeli sebi pravo egzorcizma, i razočarao sam se u tome, čuo sam priče da ljudi vide Isusa, svjetlo, drogeraši se prestanu drogirati, razna izlječenja, ljudi padaju u trans ili nešto kad svećenik stavi ruku iznad njih.. ne mene to nije baš djelovalo, osim što sam mislio da me svećenik rukom odguruje a zapravo samo drži ruke blizu glave a ne dira te a ti se ipak počmeš lagano ljuljati i zabacivati glavu unazad kao da je on drži na tebi i gura, dakle to je malo čudno. no ništa specijalno, ljudi su valjda autosugestivni, mislim također da bi mene bilo jako teško npr. hipnotizirati, 123, tebi se spava i gotovo, moš mislit.

nego što misliš o tom "polaganju ruku", kaj su nam to radili? kod mene su očito postigli suprotan učinak, umjesto da sam postao neki vjernik ili nešto ja protivnik. kad bolje pogledaš neke želje i molitve su mi se zapravo ostvarile ali ne nakon toga nego sada, nekoliko godina nakon tih stvari geek
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 EmptyTue Apr 08, 2008 9:11 pm

nadalje, strah me nekih stvari, one priče kad pijati lete po kući, čaše se same pomiču, ne želim doživjeti tako nešto, ne bih nikad pristao na dozivanje duhova, strah me tih nevidljivih energija.. ne privlači me crna magija, praznovjerja, gatanja, tarot, proricanja, trans i sl. držim se podalje od svega toga.
---------------------------
crna magija praznovjena,tarot,proricanja to je negativna energija i ti ljudi su zli povezani su sa negativnom energijom i svaka cast radi toga ja san isti takav i nikada nemoj dati da te neka vracara ocita i to oni se hrane sa tvojom energijom uzimaju ti je oni su takozvani "kontrolori" koji vole upravljati drugima a mi smo svi slobodni
prizivanje duhova i uznemiravanje je takoder cin negativni! ali meni se cesto zna dogoditi da mi zarulje popucaju kad dotaknem prekidac samo od sebe i izgorija san scanner i par miseva bezicnih...na pocetku izboj energije...s vremenom to naucis kontorlirati i slati tu energiju tamo di je potrebna.
a ta crna magija toga se triba drzati dalje zasticeni smo dok sami ne prionemo tome ili dobrovoljno se damo nekoj gatari da nas ocita i to!

polaganje ruku..to je samo slanje pozitivne energije.a ta svitla i to to ti je kad dobijes previse energije padnes u neki trans nesvist,a sve vidis i svega si svjestan kao di i probuden na visoj nekoj razini cim se odspojis vratis se u tilo u normalu to se meni jednom desilo od frenda jednoga samo san tada bija slab i bolestan ali mi je kasnije bilo bolje kad san prespava jel te ta energija umori...a to da su vidili isusa to seru kvake to su mastarije koje "vjernici" dobijaju u svojoj glavi..ko da bi tko znao kako on izgleda jel itko zna?to je cista energija ,zarko bijelo svjetlo nemozes ti ocitati lice samo osjecas tu dobrotu i toplinu s kojom ta energiju odise to su vidili i mogli su viditi dugine boje.heheh nije to nista nesto ono ajme to ti je energija pozitivna energija koju indigo i kristali imaju nemaju to svi "svecenici" to su samo posebniji ljudi koji su otisli u te vode just like us...koliko san ja puta zna prijateljima staviti ruku na celo il iznad glave pa bi im zavrucilo i takoder bi ih ljuljalo ili bilo di drugi stavis ruku pa ti zavruci taj dio tila ako te boli prode...gledas kao kroz rendgen vidis tocno stvari koje su ajmo nazvati neispravne dok drzis ruku vidis kao nesto to sto boli kao neznan neku maglicu koju kad raspris bol nestane a s tom energijom je raspris...ili nesto drugo podljev ili tako nesto...
cudno je to i nemoze virovati nitko tko to nije dozivia ili mu se to dogodilo...
Back to top Go down
Sponsored content





Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Indigo djeca – fenomen nove generacije
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vatikan uveo nove grijehe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: