Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Indigo djeca – fenomen nove generacije

Go down 
+9
Dargor
popey_023
leptIRicA
z
Gaddy
FuZZy_logic
error
FreaK
Mate_MC
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 08, 2008 10:25 pm

ovo zadnje što kažeš - bila sam kod jednog bioenergetičara koji je stvarno čudesno uspio izličit moju bol u leđima. on samo pogleda nečiju sliku - nikad prije nije vidija tu osobu - i puf! zna di ga boli! uz bioenergiju je i kiropraktičar.
mama je bila kod njega. ja nisam virovala u to. uvik sam nevjerni Toma. Ali stvarno sve pogodi! Kao da vidi rendgenski di je bol.
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 12:24 am

pa slusaj i nevjerni toma je postao vjeran kad ti se dogodi vlastitoj kozi...to sto pricas morgana je uprav ono sto sam ti opisa i to je tako!!
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 12:30 am

mda, ma nije meni čudno kako on točno zna koje fizičke slabosti imam iako me nikad nije vidio nego samo pogledao malu slikicu face za osobnu, nego on je tebi izliječio leđa ali samo trenutno, također nije ti uspio ispraviti vrat, kaže tu nema više pomoći, platiš četvrtinu plaće za jednu masažu a pomogne ti samo na kratko vrijeme i moraš ponovno i ponovno, ima li itko da ti pomogne do kraja života a ne da moraš postat ovisan o njemu kako bi on mogao redovito zarađivati na tebi Question
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 12:41 am

mda, ma nije meni čudno kako on točno zna koje fizičke slabosti imam iako me nikad nije vidio nego samo pogledao malu slikicu face za osobnu, nego on je tebi izliječio leđa ali samo trenutno, također nije ti uspio ispraviti vrat, kaže tu nema više pomoći, platiš četvrtinu plaće za jednu masažu a pomogne ti samo na kratko vrijeme i moraš ponovno i ponovno, ima li itko da ti pomogne do kraja života a ne da moraš postat ovisan o njemu kako bi on mogao redovito zarađivati na tebi
..........................
naravno...tibetanski svecenici ... reiki majstori,hindu majstori i stari majstori energije iz afrike;)
novac ne znaci nista to je osovno sredstvo prezivljavanja oni ljudi koji to rade ne rade sa srcom i zato nisu ni upola ucinkoviti ko npr tibetanski svecenici!
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 12:49 am

a gdje ću naći tibetanskog svećenika koji će mi stabilizirati koljena, osnažiti donji dio leđa, srediti grlo, po mogućnosti izlječiti manu kratkovidnosti, dobro aj sad već pretjerujem, i ispraviti morgani vrat Suspect
Back to top Go down
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 1:03 am

nadi dobrog fizioterapeuta i radi s njim !!i za sebe i za nju!!Very Happy viruj mi triba da ojacas sebe a ne da te netko ojaca energijom to su dva pojma:D
Back to top Go down
frižider
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
frižider


Male
Number of posts : 61
Age : 36
Lokacija : Bili Brig
Posao/Zanimanja : ispod masline po suncu, ko je vidia radit!!!
Napiši neku glupost... : sve je to dio velikog procesa
Registration date : 2008-04-08

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 1:19 am

kad cu se ja obogatiti?
Back to top Go down
http://www.myspace.com/zorancrticafilip
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 EmptyTue Apr 22, 2008 1:47 am

kad prominis freon!Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Indigo djeca – fenomen nove generacije   Indigo djeca – fenomen nove generacije - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
Indigo djeca – fenomen nove generacije
Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Vatikan uveo nove grijehe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: