Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti

Go down 
+3
Wolfshade
Mate_MC
frižider
7 posters
AuthorMessage
frižider
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
frižider


Male
Number of posts : 61
Age : 36
Lokacija : Bili Brig
Posao/Zanimanja : ispod masline po suncu, ko je vidia radit!!!
Napiši neku glupost... : sve je to dio velikog procesa
Registration date : 2008-04-08

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 2:25 pm

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/8347/Default.aspx



komentari???
Back to top Go down
http://www.myspace.com/zorancrticafilip
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 3:11 pm

Katasrtofa je to što je to danas normalno,, mlađi glume starije,, mogu samo zamisliti kako je jednoj majci bilo takvo što gledati...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Wolfshade
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Wolfshade


Number of posts : 177
Age : 40
Lokacija : Zadar
Posao/Zanimanja : Croupier
Napiši neku glupost... : neku glupost...
Registration date : 2008-03-04

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 4:08 pm

Haha, ajmo pogađat o kome se točno radi cheers
Back to top Go down
http://www.electricretard.com
frižider
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
frižider


Male
Number of posts : 61
Age : 36
Lokacija : Bili Brig
Posao/Zanimanja : ispod masline po suncu, ko je vidia radit!!!
Napiši neku glupost... : sve je to dio velikog procesa
Registration date : 2008-04-08

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 4:12 pm

ne kuzim sto si bas htio reci, normalno da ce mladi glumiti starije, moraju se na nekog ugledati, onda su ocito ti "stariji" krivi, mislim slazem se da je sve to skupa u kurcu samo me zivcira sto svaki put kad bude neki clanak o rivi ne spomenu neka druga mjesta tipa gotham i slicno, tako da ispada da se tamo djeca ne opijajo i ne drogiraju, a ta baba ako je morala uhoditi svoju kcer da otkrije kako se ona i svi mladi na rivi opijaju je ocito glupa, a jos su gluplji novinari koji to objavljuju kao neku udarnu vijest
Back to top Go down
http://www.myspace.com/zorancrticafilip
frižider
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
frižider


Male
Number of posts : 61
Age : 36
Lokacija : Bili Brig
Posao/Zanimanja : ispod masline po suncu, ko je vidia radit!!!
Napiši neku glupost... : sve je to dio velikog procesa
Registration date : 2008-04-08

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 4:14 pm

Wolfshade wrote:
Haha, ajmo pogađat o kome se točno radi cheers

hehe, 19-godisnjakinje na rivi mozes na prste izbrojati tako da to nece biti neki problem Smile
Back to top Go down
http://www.myspace.com/zorancrticafilip
Ezekiel
Tu i tamo nešto napišem!!!
Tu i tamo nešto napišem!!!
Ezekiel


Female
Number of posts : 16
Age : 39
Lokacija : ZD - Puntamika
Registration date : 2008-03-05

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 5:22 pm

Joj covjece ma ja ne razumijem kako to da je uvijek Zadar centar takvih usranih vijesti? Rolling Eyes Sto, u drugim gradovima je bolje? I da, slazem se s Friziderom, a to sto se tamo netko u Gothamu drogira i opija to nema veze, glavno da je riva srediste of all evil, sugavi dugokosi sotonisti ovo ono. A kad se sjetim onog clanka o zadarskim emo tinejdzericama koje se rezu. A uzas.

Al dobro je mater to špijala, ritual zapocinje u Kauflandu, jeftino vino itd. Laughing
Back to top Go down
frižider
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
frižider


Male
Number of posts : 61
Age : 36
Lokacija : Bili Brig
Posao/Zanimanja : ispod masline po suncu, ko je vidia radit!!!
Napiši neku glupost... : sve je to dio velikog procesa
Registration date : 2008-04-08

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySat May 24, 2008 6:48 pm

a zato jer je riva kako da to kazem poprilicno javno mjesto, puno ljudi se seta i prolazi pa imaju prilike viti nas metalce kako se opijamo :S, gotham je tamo negdi zavucen i sto je najvaznije gotham je u zatvorenom prostoru ka i svi ostali slicni kafici i klubovi, ma meni samo idu na kurac novinari koji takve glupe clanke pisu bez da pravo istraze cijelu stvar, nikad kruva od tih novinara
Back to top Go down
http://www.myspace.com/zorancrticafilip
Wolfshade
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Wolfshade


Number of posts : 177
Age : 40
Lokacija : Zadar
Posao/Zanimanja : Croupier
Napiši neku glupost... : neku glupost...
Registration date : 2008-03-04

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptySun May 25, 2008 12:49 pm

Ma ako mala radi negdje, zarađuje i samostalna je osoba onda ima puno pravo da se opija, drogira i radi šta god hoće. U suprotnom joj jednostavno ukineš financije i ručak, pa neka pije!

Btw. nadam se da joj se stara nije zavukla u onaj grm za olakšavanje cheers
Back to top Go down
http://www.electricretard.com
HammerTroll
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Number of posts : 63
Registration date : 2008-04-04

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptyWed May 28, 2008 3:05 pm

daj, ovaj tekst je predobar, pokidao sam se od smijeha vise puta Laughing Laughing Laughing

Oni donesu boce, miješaju vino i coca colu, a onda nastave sa pivom.
zamisli! Shocked Shocked oni mjesaju vino i coca colu Shocked Crying or Very sad

mislim, daj! Laughing Laughing Laughing
zena ima 19 godina, mama je prati kad ide van i skriva se u grmlju Laughing Laughing Laughing Laughing
pa ja ne vjerujem.


al nije to nis prema ovom, ovo je pravi hardcore Cool
Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Momrapedinthebutbysunyl2
Back to top Go down
Wolfshade
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Wolfshade


Number of posts : 177
Age : 40
Lokacija : Zadar
Posao/Zanimanja : Croupier
Napiši neku glupost... : neku glupost...
Registration date : 2008-03-04

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptyWed May 28, 2008 3:14 pm

omfg
Back to top Go down
http://www.electricretard.com
frižider
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
frižider


Male
Number of posts : 61
Age : 36
Lokacija : Bili Brig
Posao/Zanimanja : ispod masline po suncu, ko je vidia radit!!!
Napiši neku glupost... : sve je to dio velikog procesa
Registration date : 2008-04-08

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptyWed May 28, 2008 5:15 pm

e to je vec prica vrijedna spomena Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/zorancrticafilip
MoonHawk
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
MoonHawk


Male
Number of posts : 59
Age : 39
Lokacija : Zadar/Split
Posao/Zanimanja : Citanje, ronjenje, planinarenje,...
Registration date : 2008-03-13

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptyWed May 28, 2008 5:23 pm

lol! lol! lol!
A kakvih sve ljudi ima...
Cuo sam nesto slicno za studenta koji je isto radio cimeru... uz malu pomoc kloroforma. Smile
Back to top Go down
Arwen
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
Arwen


Female
Number of posts : 92
Age : 36
Lokacija : Middlearth
Posao/Zanimanja : glazba,knjige,crtanje..mitologija....
Napiši neku glupost... : usrkat će me glib crne malodušnosti...
Registration date : 2008-02-18

Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti EmptyThu May 29, 2008 8:30 pm

issa ti...e to je priča!!hahaha lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty
PostSubject: Re: Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti   Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti Empty

Back to top Go down
 
Zabrinuta majka: Iz grmlja sam promatrala kako se moja kćer opija do iznemoglosti
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Evo moja iguana!!
» Kako vam se forum svida!!!
» Vasa religija, vjera ili kako vec

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Zabava :: Sve i svašta-
Jump to: