Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PREDSTAVLJANJE CLANOVA

Go down 
+11
FreaK
morgana
Wolfshade
FuZZy_logic
Gaddy
John.Q
Mate_MC
Dargor
Matka05
mazo
popey_023
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyMon Mar 03, 2008 10:01 pm

..ja san zamislia da ovo bude mjesto di ce se novi clanovi moci malo predstaviti i reci par rici o sebi i kako su saznali za forum....

ali posto je forum tek otvoren nek svatko kaze nesto o sebi Smile

aj ja cu poceti posto san otvoria ovu temu Very Happy


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


znaci....Ivan...26g.propali student na pom faxu u Ri Very Happy koji sada pliva u priv poslu..malo i neke sitniceu photoshopu kako kome triba za web Very Happy .za forum cua negdi na netu
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyMon Mar 03, 2008 10:17 pm

evo sad da ja proban...... zoven se sime a u slobodno vrime me zovu mazo (sto nema nikakve veze sa mojim prezimenom)....student sam pomorstva u zadru koji svrlja lagano u propast. u slobodno virme radim pizdarije i tu i tamo napravim post na ovom forumu, do foruma san dosa priko admina....ubiti moglo bi se reci da je forum dosa do mene
lol!
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
Matka05
Friški Član
Friški Član
Matka05


Number of posts : 1
Registration date : 2008-02-14

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyMon Mar 03, 2008 10:58 pm

ja san matea, 14 godina,... zivin u zd...uskoro cu svoje prijateljice dovest na forum
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyMon Mar 03, 2008 11:23 pm

Oho, pa ovaj forum naglo raste. Ili se to meni čini pošto sam naviknut na male metal forume.. uglavnom sam već svima najpoznatiji kao Dargor i živciram ljude sa promoviranjem folk viking humppa joik oj hej hoj metala a u zadnje vrijeme i nekim zelenim popovanjima flower
Za forum saznao kad sam vidio koliko se Admin Mate (eto usput moj imenjak) trudi da dovuče nove članove pa sam se smilovao, navukao i dovukao još nekoliko ovisnika.. inače nisam ovisan o cigaretama i drogama ali jesam o bananama, ukusne su, extremno zdrave i dobro djeluju na raspoloženje geek
Volim svakodnevno slušat sympho folk hej hoj joik ej oj metal, čitat knjige, prošetat malo s dragim bićima po gradu, tu i tamo se bavit sportom, spavati, nuniti, utopliti se, ispijati tamno irsko pivo, prati kosu u šamponu od tamne irske pive i uljima tangerine, konoplje i kakaovca koji nisu testirani na životinjama i pjevat joik kad me nitko ne čuje PREDSTAVLJANJE CLANOVA Vikingbeer


Last edited by Dargor on Tue Mar 04, 2008 12:08 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyMon Mar 03, 2008 11:28 pm

Znate našto me ova rubrika podsjeća, na onaj Američki đir, ono ka, Ja sam mate i ja sam kronični alkoholičar,,
jee bravo mate,, svaka čast,, LOL
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyMon Mar 03, 2008 11:40 pm

Pa to je dobro, što više razvijati podršku umjesto mržnje.. evo npr. ja sam mate i imam problem da sam jako sklon kašnjenju, bilo na ranojutarnji posao ili popodnevni sastanak (nije da jo to namjerno radim ali dešava se..) PREDSTAVLJANJE CLANOVA Scared0012


Last edited by Dargor on Tue Mar 04, 2008 12:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyTue Mar 04, 2008 12:05 am

Admin wrote:
Nije bas da te vatam, taj dio za mrznju i podrsku nisam shvatio...

ma ništa, samo eto pomislih na takve skupine ili programe podrške kojima nisam prisustvovao ali bilo je nekakvih programa u školi ali slabo.. ili jednom u Oprah show stanje u američkim školama, sve puno mržnje i maltretiranja na rasnim, spolnim i sl. osnovama a na kraju su se, kroz neki program svi sprijateljili, ispričali, izgrlili.. fora.. nego, drago mi je da je ozračje na forumu dosta prijateljsko..kulturno..pristojno.. barem za sad, jer negdje odmah zna biti samo nekih svađa i prepucavanja.. što je bezveze..
Back to top Go down
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyTue Mar 04, 2008 12:08 am

Admin wrote:
Znate našto me ova rubrika podsjeća, na onaj Američki đir, ono ka, Ja sam mate i ja sam kronični alkoholičar,,
jee bravo mate,, svaka čast,, LOL

a i to je prva liga da administrator foruma krsi njegova pravila......koja je ON stavija i KOJA on tjera nas moderatore da citamo i pamtimo..... Rolling Eyes Suspect albino
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyTue Mar 04, 2008 12:10 am

mazo wrote:
Admin wrote:
Znate našto me ova rubrika podsjeća, na onaj Američki đir, ono ka, Ja sam mate i ja sam kronični alkoholičar,,
jee bravo mate,, svaka čast,, LOL

a i to je prva liga da administrator foruma krsi njegova pravila......koja je ON stavija i KOJA on tjera nas moderatore da citamo i pamtimo..... Rolling Eyes Suspect albino


Mazo el ti ikada neko rekao da neburloze pričeš?
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyTue Mar 04, 2008 12:15 am

Dargor wrote:
Admin wrote:
Nije bas da te vatam, taj dio za mrznju i podrsku nisam shvatio...

ma ništa, samo eto pomislih na takve skupine ili programe podrške kojima nisam prisustvovao ali bilo je nekakvih programa u školi ali slabo.. ili jednom u Oprah show stanje u američkim školama, sve puno mržnje i maltretiranja na rasnim, spolnim i sl. osnovama a na kraju su se, kroz neki program svi sprijateljili, ispričali, izgrlili.. fora.. nego, drago mi je da je ozračje na forumu dosta prijateljsko..kulturno..pristojno.. barem za sad, jer negdje odmah zna biti samo nekih svađa i prepucavanja.. što je bezveze..

Ja imam pravila foruma, to je bezveze tu, ja nemogu dalmatincima zabraniti da koriste proste rijeci jer nam je to svima u riječniku, ali sto nevolim je ikakve predrasude, te stvari neka ostanu nenapisane, zasada je bio samo jedno upozorenja na forumu, i to n nacionalnoj bazi. A to sto kazes za ekipu, da bas se skupila neka ok ekipa, cak citam i postove o temama koje me nazanimaju, iskreno bas sam zadovoljan kako napreduje,,,
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
John.Q
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
John.Q


Male
Number of posts : 67
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : student- u slobodno vrijeme bavim se glazbom i matematikom
Napiši neku glupost... : ...tuturututu...
Registration date : 2008-02-18

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyTue Mar 04, 2008 12:54 am

Ja sam student iz Zadra,19 god,koji se u slobodno vrijeme bavi glazbom i matematikom.. Cool Cool
Na forum me dovea Administrator...
Back to top Go down
http://maljciki.myminicity.com/
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyTue Mar 04, 2008 1:24 am

Admin wrote:
mazo wrote:
Admin wrote:
Znate našto me ova rubrika podsjeća, na onaj Američki đir, ono ka, Ja sam mate i ja sam kronični alkoholičar,,
jee bravo mate,, svaka čast,, LOL

a i to je prva liga da administrator foruma krsi njegova pravila......koja je ON stavija i KOJA on tjera nas moderatore da citamo i pamtimo..... Rolling Eyes Suspect albino


Mazo el ti ikada neko rekao da neburloze pričeš?

pise se nebuloze...... i ne prican ih Very Happy
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
John.Q
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
John.Q


Male
Number of posts : 67
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : student- u slobodno vrijeme bavim se glazbom i matematikom
Napiši neku glupost... : ...tuturututu...
Registration date : 2008-02-18

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 12:44 am

Ajmo ostali članovi...predstavite se...
Back to top Go down
http://maljciki.myminicity.com/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 2:39 am

Ja sam Maja, I ja sam alkoholicar (pljesak)
Ok, mozemo nastavit..U Istri sam trenutno, zavrsavam 4.razred konacno u Opatiji i molin se Bogu da upadnem na filozofski,al to sve ostaje na poboznosti posto nisam nista ni pocela ucit. Dalmatinacccc saaamm, volim pit, ne pusim (cigarete)u slobodno sam vrijeme gadura, volim izreku "mlađe je slađe" i smrc za mjesec dana cu 18 sto je jako tuzno jer cu bit proglasena pedofilom sluzbeno Smile Volim techno...metal..dance....punk Smile I latino... I spanjolski i francuski...
I volim pricat o sebi (ahaha stvarno ispada,al inace nije tako,hladno mi je i pokusavam promrdat prste)
Zadrti sam pesimist, depresivac i mrzim sve sto vole mladi, ne skupljam salvete ,a ni bome nista rozo. Volim crno i (bijelo vino ne volim:) sarenilo i svijetlost me ubija. O meni kazu da sam poremeceni psihopat,ali me vole iz nekog cudnog razloga, volim bolnice, ne volim malu djecu... i to je to. Smile I previse sam rekla....
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 2:43 am

Dobro ajmo jedan veliki pljesak!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 2:52 am

lol! pozdrav Maja (lipo ime), nije da smo nesto previse slicni ali ful mi se sviđa tvoj stil pisanja Very Happy

kako ono kažu, optimist je samo loše informiran pesimist? Laughing

techno dance punk metal latino Cool

respect Very Happy
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 2:54 am

Aj ostaviti cu ja vas dvoje same...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 3:13 am

ne mamlaze jedan, u troje je ljepše Twisted Evil
osim toga, djevojčica još nema 18 godina i mene bi uhitili a ona ionako ne voli starije nego mlađe dakle tebe, osim toga ja sam sretno zauzet i moraš pazit da tako i ostane. Ostaviti kolegu u iskušenju na milost i nemilost maloljetnice, kakav si ti to pokvareni admin, pa kuda ovaj svjet ide No
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 3:21 am

Neznam ona mi nekak opasno izgleda, ja sam za malo smireniji tip, ajmo mi preskiciti s teme, sad su poceli pedofile vatati preko neta, pa ono da nenajebemo i ti i mi vi i skupa zajedno....
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
John.Q
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
John.Q


Male
Number of posts : 67
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : student- u slobodno vrijeme bavim se glazbom i matematikom
Napiši neku glupost... : ...tuturututu...
Registration date : 2008-02-18

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 11:28 am

Skrenuli ste s teme vas dva..ajmo ostali predstavite se...
Back to top Go down
http://maljciki.myminicity.com/
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 1:00 pm

Studiram u Zadru, inače iz Kaštela, imam 22 godine...obožavam ovaj grad najviše jer su ljudi alergični na cajke ne možeš ih nigdi u gradu čuti!

e da, zaboravih još ovo: volik sve što vole mladi hehehe!
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 3:06 pm

Mogli bi otvoriti rubriku, mrzim cajke, bila bi naj posječenija...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Wolfshade
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Wolfshade


Number of posts : 177
Age : 40
Lokacija : Zadar
Posao/Zanimanja : Croupier
Napiši neku glupost... : neku glupost...
Registration date : 2008-03-04

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 3:21 pm

Ja sam Jure cheers
24. godine za koji dan.
Od sutra sam na godišnjem cheers cheers cheers
Back to top Go down
http://www.electricretard.com
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 3:26 pm

"MRZIM" ne bi trebala biti poželjna riječ na forumu, možda netko i voli cajke i nije u redu da ga netko bombandira s mržnjom.. dovoljno je reći ne volim ili izbjegavam.. također nas dva ne skrećemo baš puno s teme jer smo komentirali nešto u vezi userice koja se ovdje predstavila a bilo bi glupo da se svatko samo predstavi i to je to, topic bi se potpuno ugasio ako više ne bi redovito dolazili novi članovi, prilika dakle za komentiranje i time još dodatnije upoznavanje i predstavljanje usera Very Happy
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA EmptyWed Mar 05, 2008 3:29 pm

Wolfshade wrote:
Ja sam Jure cheers
24. godine za koji dan.
Od sutra sam na godišnjem cheers cheers cheers
dobrodošao
ajme godišnji - tako lijepa riječ. moj je upravo završio Mad
Back to top Go down
Sponsored content





PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty
PostSubject: Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA   PREDSTAVLJANJE CLANOVA Empty

Back to top Go down
 
PREDSTAVLJANJE CLANOVA
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Predstavljanje MODERATORA
» Predstavljanje Macke u cizmama

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Zabava :: Sve i svašta-
Jump to: