Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Roswell !!!!!!!!!!

Go down 
+5
morgana
error
Gaddy
Mate_MC
FuZZy_logic
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyThu Feb 21, 2008 4:32 pm

malo surfajući po webu naišao sam na jedan zanimljivi blog tj. post na blogu tajnesvijeta.blogger.ba/arhiva/2007/04/14/850823

Kako mene jaaaaakao zanimaju te stvari oko NLO-a odmah sam dobio inspiraciju za topic! Tekst je jako zanimljiv, ima stvari koje još nisam čuo o ovoj temi pa bacite oko!

____________________________________________________________________________________________________


Jedan od svakako najpoznatijih UFO slučajeva je slučaj Roswell. U ljeto 1947. godine, u SAD-u je bila velika količina pojava NLO-a. Negdje tamo početkom srpnja W.W. "Mac" Brezel", rančer iz New Mexica, sa djecom susjeda Floydom i Lorettom Proctor, krenuo je provjeriti ovce, nakon oluje koja se dogodila prethodne noći. Putem su nailazili na čudne komade metala, raštrkane većim dijelom puta. Jedan je komad odnio i ocu djece koja su ga pratila putem, a koji mu je rekao kako bi mogao držati komade NLO-a ili nečega što bi moglo biti vladin projekt. Dva dana nakon događaja, slučaj je prijavio šerifu Georgeu Wilcoxu, koji je stvar pak prenio majoru Jesseu Marcelu iz 509 Bomb Group. Prostor gdje se stvar dogodila vrlo je brzo zatvoren za javnost, a pojavio se službeni izvještaj koji je govorio kako je srušeni disk oporavljen. No, vrlo brzo nakon prvog izvještaja, pojavio se drugi, koji je govorio kako je pao meteorološki balon.

U međuvremenu, Glenn Dennis, mladić koji je radio u Ballard Funeral Home (pogrebno poduzeće), primio je neobičan zahtjev iz mrtvačnice vojne baze. Oficir koji je tamo radio, upitao ga je kako sačuvati tijela, koja su bilo izložena vanjskim utjecajima nekoliko dana, ali trebao je i male hermetički zatvorene lijesove. Glenn je otišao u bazu, gdje je vidio čudne krhotine sa gravurama, kako vire iz ambulatnih kola. U bolnici baze, htio je popričati sa medicinskom sestrom koju je poznavao, ali ih je u tome spriječila vojna policija. Sutradan su se našli, i ona mu je nacrtala tijela koja su našli. Nakon nekoliko dana dobila je premještaj u Englesku. Vojska je nesumnjivo na radarima promatrala kretanje NLO-a, a zabilježili su i njihov pad.

Godine 1995. kongresmen Steven Schiff, zatražio je od US General Accounting Officea, da rasvijetli slučaj. GAO je utvrdio kao su mnogi dokumenti Roswell Army Air Helda (RAAF) nestali ili su uništeni. Tako primjerice nedostaju RAAF administrativni dosjei od ožujka 1945. do prosinca 1949. godine i RAAF izlazne poruke od listopada 1946. do prosinca 1949. godine. Podataka o tome tko je dokumente uništio nema. Osim toga, sve ispitane agencije poput FBI, CIA, NSA i drugih negirale su postojanje bilo kakvog incidenta. Projekt Blue Book, koji pokriva sva ovakva događanja vezana uz Air Force ne spominje slučaj Roswell niti na jednom mjestu. Teorija o Roswellu je mnogo, a uz sam Roswell vezana je i grupa Majestic 12. Riječ je o grupi od dvanaest ljudi, regrutiranih iz vojske, znanosti i tajnih službi. Priča kaže, kako su oni bili zaduženi za kontakt sa vanzemaljcima, a po nekim izvorima dva su aliena bila živa kada se NLO srušio. No, nitko nikada nije potvrdio da se Majestic 12 sastao povodom ovoga, niti je službeno potvrđeno postojanje ove grupe. Ipak, jedan od dokumenata deklasificiran 1975. godine potvrđuje kako su tajne službe željele staviti pod nadzor različite grupe koje se NLO fenomenom bave, što je samo jedan od dokaza kako imaju i nešto za sakriti. U svakom slučaju, Majestic 12 je interesantna tema o kojoj će naravno biti još riječi, u ovoj rubrici.

Što se samog Roswella tiče, postoji oko 300 svjedoka, preko rančera, vojnih osoba, predstavnika zakona i reda, a sumnjivo je i što su dana dva izvještaja; u prvom je potvrđeno kako je pronađen leteći disk, a drugi je stvar opovrgao navodeći kako je tek riječ o meteorološkom balonu. Ipak, konkretni dokaz, poput komada broda ili slika aliena ne postoji. Moguće je, kako se stvar dogodila blizu vojne baze da je doista riječ o nekakvoj tajnoj letjelici US vojske, no opet, sumnjivo je uništavanje dokumenata o cijelom slučaju. Neki od teoretičara/analitičara ukazuju na činjenicu kako je neposredno nakon događaja izmišljen tranzistor, pa tvrde kako je tranzistor zapravo donio alien brod koji se srušio u Roswellu. U svakom slučaju teorija je mnogo. A siguran sam da će doći trenutak, kada ćemo saznati koja je bila najbliža istini.


__________________________________________________________________________


sad postavljam pitanje vjerujete li vi u ta zbivanja? je li po vama tu bilo velikog zataškavanja ili je cijela hajka bezveze učinjena oko jednog običnog meteorološkog balona!?
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyFri Feb 22, 2008 1:14 am

Price iz Roswella su meni najdraze, fascinantna cinjenica koju sam procitao je da nakon toga pada, kada su pronasli te male zelene tzv, (ipak su bili sivi) tehnologija u nasem svjetu je naglo porasla, to mozemo svi svjedociti, tako da neki misle da pronalaskom srusene letjelice su naucili mnogo o naprednoj tehnologiji, i danas se mi koristimo elektronikom za koju neznamo odekle potjece,....Roswell !!!!!!!!!! Roswellautopsie7da
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyFri Feb 22, 2008 1:21 am

Ne zelim ni razmisljat o tome..Lipo je kad se sve prica i to,al kad dobijes neki "dokaz" da svi ne izmisljaju samo....Starting to feel wierd... scratch
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyFri Feb 22, 2008 1:25 am

Pa sto bi bilo da dodu kod nas, i da ih vidimo, ionako cemo ziviti samo jednom ,to je intrigantna stvar za vidjeti,,Roswell !!!!!!!!!! Alien
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyFri Feb 22, 2008 1:30 am

Intrigantna stvar za vidjet je bila i ona rigotina od 3 metra danas na stanici busa pa je ne zelim gledat vise:)
Covjek se boji onog sto ne moze skuzit...
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyFri Feb 22, 2008 1:52 am

Fuj, Sad imam sliku zbog koje necu moci zaspati, i ostati cu budan cili noc,,, neeeeee... moram si podhitno nabaviti flat...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySun Feb 24, 2008 7:13 am

ako vas zanimaju zagonetke ovog svijeta pročitajte dunkenove knjige bogovi su bili astronauti, sjetva na zemlji i zaboravia sam kako se zove treća knjiga. knjige su jako lagane za čitanje i takođjer potkrijpljeno je dosta stvari sa slikama... svakako moja preporuka br1.

na youtubu sam pronasa zanimljiv uradak govori o sumeranskim spisima i slično kao i u dunkenovim knjigama opisuje nastanak čovječanstva....uostalom evo pa pogledajte

https://www.youtube.com/watch?v=syP6I6L3ZGE
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySun Feb 24, 2008 7:33 am

http://www.galaksija.com/projekat/plavaplaneta7.htm
Back to top Go down
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyWed Mar 05, 2008 12:46 pm

error wrote:
ako vas zanimaju zagonetke ovog svijeta pročitajte dunkenove knjige bogovi su bili astronauti, sjetva na zemlji i zaboravia sam kako se zove treća knjiga. knjige su jako lagane za čitanje i takođjer potkrijpljeno je dosta stvari sa slikama... svakako moja preporuka br1.

na youtubu sam pronasa zanimljiv uradak govori o sumeranskim spisima i slično kao i u dunkenovim knjigama opisuje nastanak čovječanstva....uostalom evo pa pogledajte

https://www.youtube.com/watch?v=syP6I6L3ZGE


misliš da bi se isplatilo to čitat?
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 3:34 pm

malo zakašnjeli odgovor ali bolje ikad nego nikad he he

mislim da da...isplati se pročitati bilo što a još ako te zanima tema o kojoj čitaš tim bolje. moj način razmišljanja je da uvik triba čuti sve što ti netko želi reći bez obzira kako ti se to glupo činilo u tom trenutku.

postavljajuči predrasude prema nekim temama postavljamo i ograničenja u našem mozgu a ograničavanjem sebe zatupljujemo. u životu triba samo upijati informacije i tuđa iskustva, jer pomoću toga se lakše snalazimo u novim situacijama u kojima se i sami nađemo. lakše ih sami sebi objasnimo.

naravno da svatko ono što pročita drugačije shvati i doživi, ali sve je to jedno iskustvo više.
nije bitno što se čita....samo čitaj.
study
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 3:43 pm

Samo čitaj, točno.
Od Danikena sam čitala samo "Bogovi su bili astronauti" i totalno me fascinirao njegov način razmišljanja i povezivanja stvarnih argumenata sa svojom teorijom, al ovo nije topic o njemu, pa da kažem nešto o Roswellu...
kako nikome nije stalo otkrit istinu o tome, stvarno se triba zapitat je li objekt koji se srušio zbilja bio letjelica? Ili iza svega što je bilo postoji neka užasna tajna?
Što ako je "balon" bio neka tajna naprava koja je SAD-u tribala omogućit pobjedu u Hladnom ratu?
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Super baka
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Male
Number of posts : 79
Posao/Zanimanja : zli lord Destructicon
Napiši neku glupost... : En kuk i munnen ar battr an 10 i roven!
Registration date : 2008-02-18

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 5:25 pm

morgana wrote:
Samo čitaj, točno.
Od Danikena sam čitala samo "Bogovi su bili astronauti" i totalno me fascinirao njegov način razmišljanja i povezivanja stvarnih argumenata sa svojom teorijom, al ovo nije topic o njemu, pa da kažem nešto o Roswellu...
kako nikome nije stalo otkrit istinu o tome, stvarno se triba zapitat je li objekt koji se srušio zbilja bio letjelica? Ili iza svega što je bilo postoji neka užasna tajna?
Što ako je "balon" bio neka tajna naprava koja je SAD-u tribala omogućit pobjedu u Hladnom ratu?
Mene Daniken živcira. Radi se o propalom švicarskom hoterlijeru i nadriistraživaču. Osobno vjerujem da vanzemaljci postoje (kakvo bi samo bilo traćenje prostora kad bi ovo bio jedini planet s inteligentnim životom u svemiru), ali majku mu, ne možeš baš svaku pizdariju povezivati s njima.
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 5:36 pm

One slike iz Roswella što ste gore stavili, kakve su to slike zapravo? Uvik njih vidim kad se radi o nekim tajnim istraživanjima i skrivanju leševa malih vanzemaljaca, što je onda to?
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 5:53 pm

meni ova slika izgleda kao čovjek bolestan od neke bolesti pa poprimi pomalo degeneritativna svojstva Neutral

Roswell !!!!!!!!!! Roswellautopsie7da
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 5:58 pm

ili su ga izvadili iz vode u kojoj se već počeo raspadat...ajme...podsjeća me na jednog našeg političara
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 8:04 pm

Po drobu na sanadera, na koga te podsjeća..
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 8:54 pm

na neuspjeli pobačaj...šalim se, na nekog političara....ajme....kako se zva jebemti
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Super baka
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Male
Number of posts : 79
Posao/Zanimanja : zli lord Destructicon
Napiši neku glupost... : En kuk i munnen ar battr an 10 i roven!
Registration date : 2008-02-18

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySat Mar 22, 2008 9:58 pm

Škegro? Laughing
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptySun Mar 23, 2008 5:15 pm

Da!!! To je on.
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyMon Mar 31, 2008 11:49 am

A tu je i snimka autopsije vanzemaljca:


Last edited by Mate_MC on Mon Mar 31, 2008 12:38 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Postavio direktno u post.. Jednostavniji prikaz..)
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyWed Apr 02, 2008 4:24 pm

po slikama se vidi da imaju nemišićavo tijelo što bi značilo da planet s kojeg dolaze ima vrlo malu gravitaciju! a s obzirom na omjer veličine glave i jačine tijela kad bi izašli u našu atmosferu tijelo im ne bi bilo u stanju držati glavu niti bi mogli uspravno hodati...ako netko zna vjerojatno su objavljeni i podatci o njihovoj težini pa me baš zanima.
nadalje koliko vidim s obzirom da nemaju dlaka po tijelu vjerojatno dolaze sa jakog toplog planeta.
male uši i nos mogu ukazivatii na to da je njihov planet jako zagađen i da ta dva osjetila minimalno upotrebljavaju ili da im je tehnologija toliko napredna da ih ne moraju u potpunosti koristiti....što bi pak značilo da su bez nekog oblika svemirskog odjela jako ranjivi te da ne mogu ni biti viđeni goli na zemlji a živi kako to prikazuju neke ''slike''.
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyWed Apr 02, 2008 8:04 pm

Dobro si ti to rezimirao, biološki bi to bilo tako objašnjeno..
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyWed Apr 02, 2008 8:50 pm

@ error: svaka cast na postu...odlicno razmisljanje Wink
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyThu Apr 03, 2008 2:20 am

je...samo zelena boja me muči? zašto zeleni pigment u koži?

na zemlji biljke imaju zelenu boju radi fotosinteze a neke životinje radi mimikrije da se obrane od predatora. s obzirom da su mali zeleni na naprednom stupnju razvoja i da koriste naprednu tehnologiju bez koje prema mojim zaključcima ne mogu mimikrija otpada....fotosinteza? je li to ključ zašto su im usta mala možda im nisu potribna?
moram skupiti još podataka pa se javim...pozz

p.s.

je li slučajno da je npr u egiptu zelena boja nacionalna boja?
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! EmptyThu Apr 03, 2008 2:38 am

scratch nego error reci ti meni koliko si fakulteta završio i koje? Ili ako nisi koliko desetaka knjiga dnevno pročitaš? tj. kako uspjevaš biti tako pametan? study
Back to top Go down
Sponsored content





Roswell !!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Roswell !!!!!!!!!!   Roswell !!!!!!!!!! Empty

Back to top Go down
 
Roswell !!!!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: