Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Košarkaši Zadra štrajkali zbog neredovni plaća

Go down 
AuthorMessage
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Košarkaši Zadra štrajkali zbog neredovni plaća Empty
PostSubject: Košarkaši Zadra štrajkali zbog neredovni plaća   Košarkaši Zadra štrajkali zbog neredovni plaća EmptySun Mar 02, 2008 5:59 pm

Igrači nisu dobili sve plaće, pa su odbili trenirati u srijedu i četvrtak. Zadar je potom izgubio od Heliosa, što mu je treći poraz zaredom u NLB ligi
Košarkaši Zadra štrajkali zbog neredovni plaća Zadar_slavi05
Nakon subotnjeg poraza košarkaša Zadra u 23. kolu NLB lige od Heliosa iz Domžala, trener Zadrana Aco Petrović otkrio je kako su igrači dva dana štrajkali zbog kašnjenja plaća.
- Neposredno nakon utakmice, u srijedu i četvrtak, igrači su štrajkali, nisu došli ni na jedan trening, jer im nisu ispunjene obveze. A ja u punoj natjecateljskoj sezoni ostajem dva dana bez kompletne momčadi. Vjerojatno je i to utjecalo na to što na utakmici nismo bili koncentrirani. S ovim sam izašao u javnost da se zna zašto momčad nakon sjajnih pobjeda igra ovako. Nek’ se svatko pogleda u ogledalo i sam sebi kaže što je dobro napravio, a što ne - rekao je Aco.
Predsjednik kluba Kristijan Magaš na primjedbe trenera odgovorio je kako nije problem u plaćama.
- To je svake godine ista priča i ne buni se većina momčadi, nego samo pojedinci. Evo, Macuri nisu isplaćene tri-četiri plaće jer još nije otvorio račun u banci. Stranci su svi u roku plaćeni, dok našima dugujemo od jedne do maksimalno tri plaće. Dakle, nije problem što se toga tiče - rekao je Magaš
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
 
Košarkaši Zadra štrajkali zbog neredovni plaća
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miss Zadra za Miss Hrtvtske

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Zabava :: Sve i svašta-
Jump to: