Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 vaši čudni snovi

Go down 
+5
Gaddy
HammerTroll
morgana
popey_023
error
9 posters
AuthorMessage
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyFri Apr 04, 2008 2:12 pm

neko vrijeme sanjam isti san...u snu stojim ispred kuće, nebo je tmurno a preko mora negdje na Preku vidim zavijen dim (oblikom podsjeća na tornado) na vrhu kog se nalazi kugla, u kojoj se izmjenjuju crvena i siva boja. izgleda kao požar koji je zahvatio samo mali dio područja. ali proteže se vertikalno u visinu. pojavljuju se još i palme u snu. pri kraju sna do mene doleti izgoreni dio palme, kojeg u zraku dok ga nosi vjetar uhvatim i tad se probudim. taj dio je mrežastog oblika. crne boje.

kad se probudim sitim se toga i osječaj mi je jako poznat, kao da sam to već vidia i doživia. kao da je deja vu??
Back to top Go down
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyFri Apr 04, 2008 3:16 pm

obrati se vidovitom Milanu!

https://www.youtube.com/watch?v=SFeNgr1AbUo

lol! lol! lol!
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyFri Apr 04, 2008 3:21 pm

ako je vidovit onda već zna za moj san...a kako mi se do sad nije javia očito je san bez neke poruke

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptySat Apr 05, 2008 12:54 am

može se doživit deja vu i kroz snove...ka i usrid bila dana...ja virujem da ima nešto u tome...ko neka poruka iz podsvjesti.
nešto što možda nije bilo točno tako ali ima puno dodira s nečim proživljenim.

zastrašujuće je to.
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
HammerTroll
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Number of posts : 63
Registration date : 2008-04-04

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptySat Apr 05, 2008 5:04 pm

ja sinoc gledao Freddyja prije spavanja
i sanjao Freddjya Laughing

umalo me zaklao u snu Laughing Laughing
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptySat Apr 05, 2008 5:37 pm

i ja sam ga sanjala par puta. al on je u snu meni jako dobar. čak me štiti
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptySun Apr 06, 2008 11:39 pm

Hm..imam ja dosta cudnih...al u zadnje vrijeme ih se ne sjecam bas. Evo ,san koji sam najcesce sanjala kad sam bila mala, a i malo kasnije ide ovako.
Krene kad me neki cigo lovi po Zadru i ja bjezim glavom bez obzira...Ja se derem i pitam ga zasto me lovi, a on kaze jer su maskare Shocked I tako ja vrisnem i nastavim bjezat...I upadnem u rubu negdje promjera ko saht, okrugla...Upadnem u staklenik u kojem rastu na jednoj strani pomidori a na drugoj hrenovke.. affraid
Ja se pocnem zalit sta su hrenovke tako male, cigo ubere pomidor, i pogodi me s njim....i ja se probudim...
Mislim stvarno smisla....eee...
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyMon Apr 07, 2008 2:55 pm

Mozda potajno sanjas o seksu s nekim ko je drugaciji od tebe...te hrenovke su mi sumnjive. a cigić kao "netko ko ne pripada tvom krugu ljudi" je odredjeni izazov, zabrana, koja vreba, i na kraju te uznemiri pogodivši te pomidorom. ta crvena boja je krv koja simbolizira nevinost koju gubiš (ne nužno defloraciju) ako se prepustiš zabranjenom voću.

SVE ŠTO SAM SAD NAPISALA JE PLOD MOJE MAŠTE NEMOJTE SE KONZULTIRAT SA SANJARICAMA

uvik analiziram tudje i svoje snove ovako zajebantski
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Arwen
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
Arwen


Female
Number of posts : 92
Age : 36
Lokacija : Middlearth
Posao/Zanimanja : glazba,knjige,crtanje..mitologija....
Napiši neku glupost... : usrkat će me glib crne malodušnosti...
Registration date : 2008-02-18

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyMon Apr 07, 2008 8:00 pm

lol!
haha,predobro.... Laughing

e sad nešto morbidno...ja već par mjeseci sanjam svog starog,ali najgore je što uvijek sanjam da umire i svaki put na drugi način,ili pogine ili ga netko ubije i sl... pale ali uopće ne znam zašto i to me nasmrt preplaši,nikakva sam kad se probudim i to me muči cijeli dan...prvi put nakon što sam tako sanjala,odma sam zvala svoje kući da provjerim jel sve ok i bilo je...
baš uvrnuto Shocked
ali negdje sam pročitala da kad sanjaš bliske osobe da umiru da to zapravo znači da će živit dulje,tj. doživit duboku starost i sl...
Back to top Go down
Super baka
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Male
Number of posts : 79
Posao/Zanimanja : zli lord Destructicon
Napiši neku glupost... : En kuk i munnen ar battr an 10 i roven!
Registration date : 2008-02-18

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyMon Apr 07, 2008 9:36 pm

A propo morbidnog...Prošli tjedan sam sanjao kako se šetam oko bazena, lijep dan, i tamo gdje je ona uzbrdica za izaći na glavnu cestu koja vodi prema Foši, krenula je nekakva povorka. Ja stao, gledam ljude, ništa mi nije jasno. Nebo odjednom postalo olovno, ljudi u crnini, prolaze u tišnini. Vidim staroga od bivše kojeg sam u stvarnosti vidio samo na slici, prilazim mu, pitam koji k..., a on ništa, kao da me ne vidi. Primjećujem svoju bivšu i njenu mater, obje u crnini. Bivša blidog lica, hodam kraj nje, vučem je za ruku, pitam što se događa, a ona isto kao da me ne vidi, samo ide sporim tempom povorke dalje....strava...
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyMon Apr 07, 2008 10:25 pm

Arwen: sanjaš smrt osobe koja ti u životu puno znači, koja predstavlja jedan dio toga života, a kako svaki puta on umire, možda si podsvjesno skužila da je s tim starim načinom života gotovo...u prijevodu: odrastaš

S.baka: taj san mi je sasvim čudan. Crnina tvoje bivše možda je znak da do sada nisi bio na čisto u odnosu prema njoj, a sada je simbolično "pokopavaš". Ili odlazi cili dio tvoje prošlosti vezano uz nju i ono što ti se događalo dok si bija s njom.

Ovo je samo Morganina interpretacija...ne gatam i ne proričem iz snova...samo sagledavam stvari s objektivnog gledišta hehe
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
z
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
z


Male
Number of posts : 42
Lokacija : Zadar
Registration date : 2008-02-19

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyMon Apr 07, 2008 10:54 pm

san je dio prozivljenog a da ni neznas da si prozivia ne u ovom zivotu nemora znaciti koliko puta imas instikt da ce se nesto dogoditi...lucidne snove triba ozbiljno shvatiti!error ta propast si dozivia da...samo ne sada nego puno ranije...
inace vecina ljudi su drevne duse...pa ssad ko ce virovat nek viruje ko nece nemora...

arwen to sto si procitala znaci goli kurac!zato sto nikada nije sto je recimo dupin znaci smrt ja san sanja dupina koji mi je donja slobodu i srecu...znaci sama osoba mora prokljuviti sto bi to moglo znaciti jel san je drugaciji ko svakoga tko ga sanja!interpertiras ga sa svojom intuicijom!
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyMon Apr 07, 2008 11:36 pm

Heh...zanimljiva ta tvoja tumačenja.. Posto je to davno bilo sanjano....Pa moglo bi rec da se ispunilo.. Al sumnjam da bi ko mala to sanjala...onda jos nisam bila ovak perverzna Smile A sta ako sanjas motor, tipo harley na kojem se vozi tvoj stari i za njega se drži opatica iliti časna... I njemu njen veo prekrije oci i skrenu u neko grmlje.... I dalje...ne znam sta je----Di je tu smisao?
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyTue Apr 08, 2008 4:48 pm

hehe je li itko kao ja sanjao - nevidljivog psa koji govori ljudskim jezikom a nalazi se u poštanskom sandučiću u vašoj zgradi i kad se spustite dolje kaže vam da je on tamo čuvar do 3 popodne pa ću nakon toga moći proći Laughing Cool

također u snovima sam telepatski razgovarao s mačkama, mačke znaju stvari.

sanjao sam i jednu malu djevojčici pametniju od svoje dobi koja mi daje neke savjete

davno sam sanjao da trčim ali noge teške kao olovo i pomičem se kao u usporenoj snimci ili da zovem upomoć iz sve snage a glas se jedva čuje kao šapat, no u novijem razdoblju češći su bili predivni snovi u kojima letim tj. lebdim samo malo iznad ljudi ili trčim kao gepard kalelargom, lebdenje je divan osjećaj, kao i leteći slow motion taekwondo potezi i osjećaj spretnosti, spremnosti i letenja

jednom sam, misli u trećem osnovne ili malo i ranije čak sanjao dečka na travi kako vrti lanac, kad sam se probudio i pogledao kroz prozor vidim potpuno isti prizor u stvarnosti

poseban je gušt kad shvatiš da sanjaš pa radiš što hoćeš, npr. daš pusu nekoj djevojci ili vidiš golemi val koji se ruši prema tebi a samo bezbrižno kažeš hehe ovo je samo san ne može mi ništa

sanjam jadnog kanarinca koji više nije s nama Crying or Very sad

posebno je lijep i osjećaj kad sanjam "njeno" lice, tko je ona ili one ne znam, ali zurim u prekrasno žensko lice, doslovno zurim u ljepotu i osjećam neki mir, duhovnu povezanost, tako nešto vaši čudni snovi 24259
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi EmptyTue Apr 08, 2008 4:55 pm

error wrote:
neko vrijeme sanjam isti san...u snu stojim ispred kuće, nebo je tmurno a preko mora negdje na Preku vidim zavijen dim (oblikom podsjeća na tornado) na vrhu kog se nalazi kugla, u kojoj se izmjenjuju crvena i siva boja. izgleda kao požar koji je zahvatio samo mali dio područja. ali proteže se vertikalno u visinu. pojavljuju se još i palme u snu. pri kraju sna do mene doleti izgoreni dio palme, kojeg u zraku dok ga nosi vjetar uhvatim i tad se probudim. taj dio je mrežastog oblika. crne boje.

kad se probudim sitim se toga i osječaj mi je jako poznat, kao da sam to već vidia i doživia. kao da je deja vu??

ovo me plaši jer gledaj, nedavno je jedna cura s nekakvim pomalo "sposobnostima", tj. velikom intuicijom i znanjem točno što će se dogoditi ali da to ne može promijeniti rekla da je sanjala vatrenu kuglu iznad zadra, leti nisko iznad bokanjca i jake vjetrove tj. pijavice, tornada što li, iznenadila se kad je čula da su joj još jedno 5 znanaca bez da su znali za njen san ispričali da su sanjali istu ili vrlo sličnu stvar, a sad još i error.

uh, oduvjek imam elagodan osjećaj kad vidim i čujem jak vjetar, zavijanje, puhanje, uvjer zatvoren maslenički most, vjetar i potresi su najgora stvar, lako za požare, kiše i sunce ali extremni vjetrovi.. brh affraid
Back to top Go down
Sponsored content





vaši čudni snovi Empty
PostSubject: Re: vaši čudni snovi   vaši čudni snovi Empty

Back to top Go down
 
vaši čudni snovi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: