Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Važno pismo iz budućnosti!

Go down 
+7
Gaddy
Wolfshade
error
morgana
Dargor
Mate_MC
Eowyn
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 1:06 am

Svih nas ćeka ista sudbina neke prije neke kasnije...
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 1:39 am

zanimljivo je to da je globalno zatopljenje samo stepenica ka globalnom zahlađenju....Arrow
kad temperature porastu nastaje velika vlažnost u zraku. stvaraju se oblaci. sunčeve zrake ne mogu prodirati kroz oblake....padaju kiše. i temperatura pada....zaleđuju se prvo vode stajačice, tekučice pa mora....zatim zbog niskih temperatura uzrokovanih pomanjkanjem sunčeve topline pada snijeg i tuča i eto ti zime kakve ljudski rod jos vidia nije...
Wink

ali uvik ce netko preziviti...don t worry. korov u vrtu je teško i gotovo nikako istrijebiti...tako i nas.

a što se tiće okoliša zemlja možda neće izgledati u budućnosti onakva kakvu je mi pamtimo ali to i ne mora biti loše...mi smo se okrenuli i prićamo cijelo vrijeme o najgorem mogućem scenariju a što ako bude još lipša???
što ako je ovo sve jedan prirodan proces koji se mora dogoditi i koji je negdje već unaprijed zapisan?
Back to top Go down
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 10:04 am

Gaddy wrote:
A ima tih teorija koliko oces.... A bilo je i neki dan ona skrinja od separovicke pa je bilo kako od tog globalnog zatopljenja moze doc jedino do ledenog doba novog.. Kao antartika se topi pa golfska struja slabi i ta sranja...pa cemo se svi smrznut ko p..... Hvala Bogu da to necu dozivit... Necu dozivit puno toga pa mi je cist svejedno...Kaj manje znam mi je bolje Smile Sha cu bit ko Metuzalem...baaa

Ludilo!Ja bi bila kromanjonac sa kopljem u ruci. rendeer
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 4:35 pm

Gaddy wrote:
Hvala Bogu da to necu dozivit.

kako si tako sigurna da nećeš buahahaha Twisted Evil
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 10:33 pm

Nekidan čitam što bi bilo da ljudi odjednom NESTANU.
Za stotinjak god. većinu građevina uništilo bio vrime, korozija, preživjele životinje, insekti i bakterije.
Stekao bi se dojam da je posljednja civilizacija na Zemlji bila ona starih Egipćana! Piramide bi bile u boljem stanju od npr Kipa slobode ili eifelovog tornja.
svit bi bija u mračini - niko ne bi održava elektrane...životinje bi lutale gradovima ko u filmu Jumanji...najvjerojatnije bi vukovi i medeki preuzeli vodstvo.
Ljudsko znanje bi isparilo - uništile bi se knjige, fotke, mediji na kojima su pohranjene elektr.informacije. Niko ne bi održavao brane, pa bi npr London brzo se potpija.
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 11:56 pm

A pa sve je to za ljude..Mlao da se procisti zemlja.Ionako nas je ko kineza hahha Wink A meni to ne smeta...A nece se desit dok ja zivim... ja cu negdje do 40-e...poslije mi ni ne treba.
A pa ne znamo sta je prije bilo... jer ocito nitko nije uspio prezivit da bi zabiljezio. Zivjeli su prije ,,,zivit ce i poslije nas... Kaj se moze!
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 EmptyFri Apr 25, 2008 7:06 pm

HammerTroll wrote:
ma koja glupost.
ljudi manje inteligencije jer nema kisika, a cinjenica je da se djeca danas radjaju sve inteligentnija i inteligentnija Very Happy

nadalje, lijepo je reko wolfshade, biti ce pitke vode jos jako dugo, tako da nema govora o nikakvoj 2070.

a to da se treba manje zagadjivat priroda...

optimist
Back to top Go down
Sponsored content





Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Važno pismo iz budućnosti!   Važno pismo iz budućnosti! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Važno pismo iz budućnosti!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: