Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ddt

Go down 
+2
Super baka
error
6 posters
AuthorMessage
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

ddt Empty
PostSubject: ddt   ddt EmptySat Mar 29, 2008 5:54 pm

chemtrails-i nisu jedini pokušaji masovnijeg trovanja civila. postoje drugi načini na koji se kontrolira natalitet pučanstva nekog područja. tako npr. u indiji su prije nekih 15-20 godina su narodu diljeni radio prijemnici u kojima se nalazio radioaktivni radij!! radij je milijun puta radioaktivniji od urana. nadalje, poznato je svima djelovanje gmo biljaka. u afriku je došao gmo kukuruz koji je izazivao neplodnost kod muškaraca a predstavljan je kao dio rješenja gladi na tom području. ironije!? dvije sorte gmo kukuruza zu zabranjene u europskoj uniji....zašto su onda u africi dozvoljene?

ne znam je li vam poznata prića o DDT-u? to je pesticid koji je u masovniju upotrebu došao negdje 80-ih. predstavljen je kao riješenje u poljoprivredi i općenito u kućanstvu za ubijanje svih vrsta insekata. naravno zdravo riješenje he he. postoji reklama za njega gdje neka obitelj sjedi za stolom i jede. u pozadini se čue muha. otac kao glava obitelji ustaje uzima ddt i prska preko cijelog stola dok muha ne krepa. svi zadovoljno nastavljaju jesti. tu reklamu nisam naša ali evo nešto slično:



stvar je u dome da se 10ak godina kasnije otkrilo da je ddt kancerogeni spoj koji se ne raspada u prirodi već se akumulira u nižim slojevima hranidbenog lanca te prelazeči sa karike na kariku dolazi opet do čovjeka trujuči ga. posljedice možete vidjeti na istom videu.

pozz i dobar tek study
Back to top Go down
Super baka
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Male
Number of posts : 79
Posao/Zanimanja : zli lord Destructicon
Napiši neku glupost... : En kuk i munnen ar battr an 10 i roven!
Registration date : 2008-02-18

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptySat Mar 29, 2008 6:15 pm

hmmm...DDT se počeo koristiti još puuuno prije, samo u druge svrhe. Za vrijeme 1. svj. rata se koristio kao sredstvo protiv ušiju i gljivica među vojnicima svih naroda i narodnosti. Valjda si mislio reć da mu je štetnost dokazana 80-ih? Sjećam se kako sam kao dijete, čitao nekakvu enciklopediju za mlade, pa sam vidio šematski prikaz o akumuliranju DDT-a...
Back to top Go down
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptySat Mar 29, 2008 6:29 pm

opterecujete se glupostima...kao da ces ziviti 300 godina..jebote moremo biti sritni ako dozivimo 70g ako nas ne ubije neka budala u autu ili propuca neki pts-povac u nekom kaficu....zajebi te urote zavjere i ostala sranja uzivaj u zivotu malo
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptySat Mar 29, 2008 7:27 pm

ma nece tebe nitko propucati he he.. o cemu ti sanjas da ces biti u novinama? Very Happy

a sto se tice ddt-a prema mojim saznanjima 80-ih (a to je vrijeme nastanka one reklame koje sam spomenia) je ušao u masovniju upotrebu u poljoprivredi i kučanstvima. može biti da je već prije kako si reka bia u upotrebi u vojsci. provjerim..pa javim
Back to top Go down
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptySat Mar 29, 2008 8:53 pm

..ne sanjam da izadnjem u novinama Very Happy Very Happy samo zelim reci kako se ja osobno ne volim zamarati ti stvarima i ne zanimaju me ni najmanje jer ima milion drugih stvari koje me muce vise od toga ....ali opet je dobro viditi da ima ljudi koje zanima to poput tebe jer triba netko i o tome brinuti Wink
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyMon Mar 31, 2008 1:47 am

pa možeš uživati u životu i istovremeno se zanimati za razne takve stvari, a i sama borba za nešto što smatraš vrijednim borbe može također biti užitak. da, ne živimo dugo a i ovo malo što živimo smo bolesni, pa baš zato se treba boriti protiv onog što nam skraćuje život, također i užitak, ne možeš uživati u životu bolestan a bolestan postaneš od ovakvih i raznih drugih sranja, a ako ne za sebe vrijedna je i borba za buduće naraštaje. nek krepam od gmoa, od ratova, od zagađenog zraka, od globalnog zatopljenja i posljedica klimatskih promjena ali neka moja djeca, ili bilo koja djeca, bilo koja životinja, bilo koja biljka u bilo bližoj bilo daljoj budućnosti uživaju u zdravom životu i društvu!

sve je povezano!
Back to top Go down
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyMon Mar 31, 2008 11:42 am

Dargor wrote:
pa možeš uživati u životu i istovremeno se zanimati za razne takve stvari, a i sama borba za nešto što smatraš vrijednim borbe može također biti užitak. da, ne živimo dugo a i ovo malo što živimo smo bolesni, pa baš zato se treba boriti protiv onog što nam skraćuje život, također i užitak, ne možeš uživati u životu bolestan a bolestan postaneš od ovakvih i raznih drugih sranja, a ako ne za sebe vrijedna je i borba za buduće naraštaje. nek krepam od gmoa, od ratova, od zagađenog zraka, od globalnog zatopljenja i posljedica klimatskih promjena ali neka moja djeca, ili bilo koja djeca, bilo koja životinja, bilo koja biljka u bilo bližoj bilo daljoj budućnosti uživaju u zdravom životu i društvu!

sve je povezano!

Potpisujem,ali kao pojedinci ne možemo ništa mijenjati jer ako netko nešto pokuša bit će ismijan ili će eventualno skupiti šačicu oko sebe,a ako i oformi neku veću ekipu onda će s vremena na vrijeme u javnosti nešto reći,a ostalo vrijeme provodit će na marginama društva kao i većina nevladinih udruga koje su nemoćne pred velikim lobijima i sustavom u službi jačega.Čemu onda borba?Ne sanjaj,dijete,jer vremena borbe i ideala su prošla.Danas imamo nezainteresirane mase i pojedince koji završavaju ovako kako sam opisala i onda nam nema druge nego se trovati pa dok možemo možemo.Kad ne budemo više mogli idemo u staro željezo.Jedino što mogu kao pojedinka jestz ne kupovati gmo nego imati svoje u vrtu i ne prskati sa DDT nego ekološkim preparatima ili koprivom.
Ako se 2012. stvarno ne digne svijest čovječanstva kao što najavljuju onda ne znam baš da će budući naraštaju uživati u zdravom životu i društvu. ddt 76434 ddt 153365
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyMon Mar 31, 2008 1:59 pm

Eowyn wrote:
čemu onda borba?

za vlastiti GUŠT i rad na sebi ak ništa drugo Razz
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyMon Mar 31, 2008 2:43 pm

istina život je kratak ali sa svrhom. zamislite koja bi to beskonaćna borba bila kad bi vječno živjeli. tijelo možda pati ali to je samo mahanizam kojim se služimo, savršen mehanizam kojim možemo što hoćemo i zdravi smo onoliko koliko nam je um zdrav. bit je da znamo cijeniti ono. ja sam npr. bia slijep na tri dana. kad sam opet progleda nitko mi nije bia ravan i činilo mi se da mi nitko ništa ne može. taj dan i nije moga. a onda sam opet upa u kolotečinu života.
istina sve ove informacije o događanjima oko nas djeluju na nas ali ne bi nas tribale bacati u očaj. za sve ima lijeka samo ga triba pronaći. danas sutra ili ako kako eowyin kaže 2012 ne đođe do osviještenja svita i ako krenemo putem samouništenja ja želim znati što se događa i tko je krivac i postoji li lijek da se to stanje ispravi, ne želim da se dogodi da budem samo dio uplašene mase sakrivene u skloništu koja isčekuje kraj. naravno ako se to za vrime mog života to uopće dogodi a ako ne želim stečeno znanje preniti dalje. jer mi smo samo karika u lancu, ništa više. nagrada nam je ovaj život koji smo svojim odabirima učinili ovakvim kakvim je. loše navike je teško minjati a ako nam postanu dio svakodnevnice još i teže. zato učinimo svaki dan drugačijm, svaki dan nešto novo spoznajmo i život može biti jako zanimljiv. ni meni ne cvijetaju ruže ali se bar trudim.

što se tiće ddt-a i sličnih tema to su teme na koje ''možda'' mi ne možemo utjecati ali nek se zna o njima nek se prića, ako ne ništa bar znamo što se događa i što možemo očekivati..
sve degenerativne promjene koje se dogode pod utjecajem ovih kemikalija su odgovor prirode na genetskoj razini na njihov utjecaj. sve je to dio obrambenog mehanizma kojim se organizmi bore protiv novonnastalih situacija.

mogu na taj način poubijati dosta ljudi ali dio će uvijek preživjeti i postati još jači. bit je samo da nam ne slomiju duh.. jer život u strahu i slomljen duh su gori od smrti.
ljudi moji nikom se ništa ne može dogoditi dok mu volja za životom ne padne. kad padne sve nam krene naopako.
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyMon Mar 31, 2008 3:02 pm

p.s.

DDT u hrvatskoj je dozvoljen 1944. godine za širu upotebu a upotreba je zabranjena 1972. u poljoprivredi, a u šumarstvu 1984 godine.

Na prva oštećenja u okolišu ukazali su istraživači 1962. godine, nakon otkrića utjecaja DDT-a na okoliš (Carson u SAD-u, 50-tih i 60-tih godina).

jedna od prvih boraca protiv štetnosti DDt-a je bila:
Rachel Carson (Springdale, 27. svibnja 1907. - Silver Spring, 14. travnja 1964.), američka zoologinja i biologinja, pokretač modernog pokreta za zaštitu okolice.

Poslije studija se, radi popravka financijskog stanja i pisanja popularnih znanstvenih knjiga, zaposlila u federalnom Birou za ribolov. Kupila je kuću u Marylandu, gdje se brinula za maloljetnog nećaka. Tamo je shvatila štetnost pesticida za kukce, DDT-a. O tome je napisala detaljnu knjigu Tiho proljeće, te je nakon njene smrti SAD zabranio DDT. Neki to smatraju dobrim potezom, a drugi početkom širenja malarije.

Kao ikonu slave je lezbijke, premda je njezina seksualna orijentacija ostala nepoznata. (virujem da će i ovaj podatak biti nekom zanimljiv cyclops )

znači SAD je zabranio korištenje DDT-a negje 70-ih. ispričavam se zbog onog prvog mog neprovjerenog podatka. samo mi nije jasno kako je ona moja reklama nastala 80-ih????? morat cu i to provjeriti samo nek je nađem....do tad pozdrav... study
Back to top Go down
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyMon Mar 31, 2008 5:02 pm

Dargor wrote:


za vlastiti GUŠT i rad na sebi ak ništa drugo Razz

Oa je rečenica taman za ubiti volju za životom.Sorry,Dargor,cijenim te,ali ovaj put se razilazimo.
Borba u tvojoj rečenici postaje sama sebi svrhom.Nema rezultata za nikog osim za samog borca.A to nije bit.Jer nitko nije otok i kad se čine velika djela onda se čine za dobrobit ne samo sebe nego i drugih.
Sad sam išla u offtopic.
Back to top Go down
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyTue Apr 01, 2008 1:34 am

Eowyn wrote:
Dargor wrote:


za vlastiti GUŠT i rad na sebi ak ništa drugo Razz

Oa je rečenica taman za ubiti volju za životom.Sorry,Dargor,cijenim te,ali ovaj put se razilazimo.
Borba u tvojoj rečenici postaje sama sebi svrhom.Nema rezultata za nikog osim za samog borca.A to nije bit.Jer nitko nije otok i kad se čine velika djela onda se čine za dobrobit ne samo sebe nego i drugih.
Sad sam išla u offtopic.

uh uh uh.. naravno, u pravu si, ali i ja sam, možda se samo malo pogrešno razumijemo..nisam ja rekao da nešto radim samo za sebe, nego pojedinci nastoje umanjiti svaku svrhu nekakvog djelovanja pa bi odgovor TAKVIM pojedincima koji ne razumiju, ne žele i ne vide svrhu pomaganja i drugima, budućim naraštajima i sl. bio ovaj "za gušt i rad na sebi.. AKO NIŠTA DRUGO", a prije sam spomenuo da mi nije bitno čak ni da nešto promijenim za svog života već bi mi bilo drago da to pomogne budućim naraštajima, čak ako ne i masama barem jednoj jedinoj jedinki, ništa nije uzaludno, sve je povezano.. ja ne gledam samo svoj vrt, ako će moja podrška pomoći Pantovčaku odlično, ako mogu nešto donirati ili potpisati peticiju za neki grad daleko od mene u kojem nikad nisam ni bio to je meni isto kao da sam učinio i za svoj grad, ja svojim domom smatram planetu Zemlju a ne samo Hrvatsku.. ja želim mir u Svijetu a ne samo mir u Hrvatskoj..

druga stvar ja se ne bavim nikakvim VELIKIM djelima, ali nije bitno, svaka sitnica može biti velika stvar..

i na samom kraju čak da mi i jest cilj poboljšati sebe, raditi na sebi, upoznavati sebe, učiti na greškama, raditi nešto sebi za gušt.. što je tu loše? ako više naučiš o samom sebi više ćeš znati i o drugima, ako voliš sebe voljet ćeš i druge, ako radiš nešto za sebe (nešto dobro) osjećat ćeš se bolje a ako se osjećaš bolje, bolje ćeš se odnositi i prema drugima.. ako meni nije nikakav gušt radit nešto to može biti i kontraproduktivno, budeš nezadovoljan, negativan, štetiš i sebi i drugima..

nepotrebno oftopičarimo, pohvala erroru koji najviše pridonosi ovom topicu Very Happy
Back to top Go down
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyTue Apr 01, 2008 3:46 am

popey_023 wrote:
..ne sanjam da izadnjem u novinama Very Happy Very Happy samo zelim reci kako se ja osobno ne volim zamarati ti stvarima i ne zanimaju me ni najmanje jer ima milion drugih stvari koje me muce vise od toga ....ali opet je dobro viditi da ima ljudi koje zanima to poput tebe jer triba netko i o tome brinuti Wink
Njbrzi nacin da dodjes u novine je tako da ih citas dok prelazis cestu........pa ti vidi lol!
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
Eowyn
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
Eowyn


Female
Number of posts : 105
Age : 38
Registration date : 2008-03-25

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyTue Apr 01, 2008 9:21 am

ne,hvala,bolje biti nevidljiv
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyWed Apr 02, 2008 2:06 am

a ne moš virovati na koji način se izvlači sad u svezi DDt-a. kako sam već spominja kad je Rachel Carson napisala knjigu silent spring o utjecaju ddt-a na okloliš a nedugo zatim i umrla od raka kao posljedice utjecaja DDt-a. nakon njene smrti donešena je zabrana uporabe tog insekticida. Međutim nedugo zatim nastaje i projekt u kojem neki direktor iz tvornice ddt-a i žena mu konzumiraju ddt u obliku pilula tri mjeseca. pogledajte:




poznato? ka bandič kad je ''pia'' zagađenu vodu u zagrebu...

da se vrati na temu, na kraju optužuju jadnu Rachel da je zabranom ddt-a u ugandi porasla smrtnost od malarije te se spominju podatci o smrti djeteta svake tri sekunde!? spominju i to da je Rachel usplia spasiti par ptica a uzrokovala smrt na milijune ljudi u ugandi kao posljedica malarije koju prenose komarci a koji su do tad bili ubijani uz pomoć ddt-a. međutim nigdje se ne spominje akumulacija ddt-a u prirodi.....eto ti što su mediji pa ti njima viruj....evo pogledajte video isječak sa fox tv:



Last edited by error on Wed Apr 02, 2008 2:17 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt EmptyWed Apr 02, 2008 2:15 am

p.s.
gospon admin zasto ne mogu staviti dva videa u jednom postu??

scratch Question Question Question Question Question Question Question scratch
Back to top Go down
Sponsored content





ddt Empty
PostSubject: Re: ddt   ddt Empty

Back to top Go down
 
ddt
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: NLO, misteriji & teorije zavjera-
Jump to: