Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Gdje izlazite?

Go down 
+10
Gaddy
hennessyZD
FreaK
FuZZy_logic
John.Q
popey_023
Wolfshade
morgana
Dargor
Mate_MC
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyTue Mar 18, 2008 12:33 am

John.Q wrote:
Vidiš recimo ja imam drugačija iskustva s kantunom...Zna sam tamo otići s ekipom iz razreda,koji su bili u tom điru,a ja sam oo ipak drugačiji đir od njih,šminker itd...i bilo je sve sasvim ok,niko me nije čudno gleda,niti me odmjerava...sve sasvim ok..i doli mi je uvik bilo ugodno otići popiti piće bez obzira što sam ja drugačiji đir...Dok recimo ta ekipa iz razreda mi koja je išla u kantuna znala je otići s nama u neke takozvane "šminkerske" kafiće...i tamo bi ih ljudi čudno gledali,odmjeravali,smijali bi im se...i takve stvari...i uvik će to biti tako jer kad "metalac" dođe u "šminkerski" kafić,više ljudi će ga odmjeravati i komentirati,nego što će "šminkera" u "kafiću za metalce"...
Uff..raspisa sam se gluposti...al sam reka što sam tia..

lijepo rečeno. samo da napomenem da ne volim kad "veća" grupa bez razloga napada "manju" grupu bez obzira tko je manji a tko veći, dakle osuđujem i pojedince "alternativce" koji eventualno bez određenog povoda vrše agresiju prema "šminkerima" ili bilo kome, a također, pošto je to mnogo prošireniji slučaj; kad policija, seljačine, slabo obrazovani zadrti "rođe" ili ostali bez ikakvog povoda vrijeđaju alternativce..

14ogodišnjakinja je još premlada i previše "nabrijana", moguće da ima "previše" toga u životu pa se preserava, ali možemo i zaključiti da je već upoznata s predrasudama, a najviše pretpostavljam da je jebu idiotski nastavnici koji joj seru zbog odjeće ili tako nešto i naravno da se onda automatski i kod nje razvijaju predrasude prema šminkerima.. Srž problema je u osim u obitelji i najranijeg djetinjstva najviše u obrazovnom sustavu i učiteljima, profesorima koji često zlorabljuju svoj odgovorni položaj. Učitelji/ice, profesori/ice ne smiju biti samo "pametni" u predmetu koje predaju nego i osobe izvanrednih psihičkih, moralnih, suosjećajnih, miroljubivih, tolerantnih i sličnih emocionalnih vještina i inteligencija.

te još jedna napomena - u Zadru NEMA kafića za METALCE. Dio se ipak skuplja u Lotusu iako mi nije jasno zašto pošto tamo NIKAD nisam čuo ni m od metala a poneki zaluta u Kantun pošto se barem nekad čak i može čut barem m od metala, no Kantun je najviše pankerski kafić, nađe se i "skinsa" pa čak i šminkera, modela, mlađarije i nogomet-kladionice likova, lokalni drot i tako dalje. Nisam tamo nikad imao problema ali nisam jako dugo ni bio tamo, točnije zadnje 3 godine otprilike.

woho otvorio se Donat već, metalci + šminkeri - idemo na sladoleeeeeed Very Happy
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyTue Mar 18, 2008 2:05 pm

A eto, sad si reka uglavnom sve.
Moram "upozoriti" forumaše "nealternativce" da i nama idu na kurac oni najmlađi kojima je subkultura jedna baza za izljev frustracija, sve mlađa ekipa ulazi u taj đir, u moje vrime tek od 1. srednje si moga nać neke koji slušaju alternativnu glazbu i tako se nose.
U Zadru je takvo stanje kako je, i virujte mi, ja koja slušam metal, rock i company, više ne želim ići na ta mista, jer je moje vrime tamo prošlo. To je misto di se okupljaju isključivo srednjoškolci i "vječni studenti" u potrazi za mladim mesom.
Zato volim ići u lipe kafiće, s ljudima koji mi odgovaraju, bez obzira na glazbu i odjeću koju vole!
Ako mi se divljari, ići ću u Zagreb na koncert. A i tamo više ne divljam, nego lipo stojim i gledam/slušam, slikavam, družim se itd.

PEACE!!!
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyTue Mar 18, 2008 2:21 pm

....a zasto se tema GDJE IZLAZITE pretvorila u nesto sasvim drugo?
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyTue Mar 18, 2008 2:33 pm

istina...ali ok, tema je gdje izlazimo, kako se tamo osjećamo, općenito o izlascima u zadru...zakoračili smo u spiku o predrasudama, da....
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyTue Mar 18, 2008 4:44 pm

Dobro ovo ću dozvoliti da malo riješimo to..
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyTue Mar 18, 2008 11:12 pm

popey_023 wrote:
....a zasto se tema GDJE IZLAZITE pretvorila u nesto sasvim drugo?

pa i nije baš. osim ako ćemo samo nabrojiti GDJE izlazimo, po tome bi svatko napisao 1 jedini post. Zašto ne malo prošititi krug i raspravljati ne samo gdje nego i kakva su to mjesta, kako se tamo osjećamo, tko tamo ide, zašto tamo ide, što voli, što mu smeta, zašto mu smeta, kako poboljšati situaciju, riješiti problem i tako dalje.. study
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Mar 19, 2008 12:00 am

Ja di god sam isla u Zdvan nigdi nisam vidila ni metalce ni pankere i vec san se bila zapitala di su. I onda sam skuzila parkice pa mi je sve bilo jasno.Mislin da bi se treba napravit jedan kafic i to koji nije za sminkere, tj da nije takva muzika ,pa nek onda oni cudne gledaju kad sminkeri ulaze. Glupo mi gledat da ako neko uđe u starkama, odma se pocnu pogledavat i pogledom tjerat doslovno! Ja nisam nista određeno i mogu se prilagodit tako da je meni svejendo di ko ide... al me ipak zivciraju ljudi koji ne prihvacaju one koji nisu kao oni
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Mar 19, 2008 12:27 am

Gaddy wrote:
JMislin da bi se treba napravit jedan kafic i to koji nije za sminkere, tj da nije takva muzika ,pa nek onda oni cudne gledaju kad sminkeri ulaze.

pa već ima kolko hoćeš ne-šminkerskih kafića. i nebi ja nikog čudno gledao, nemam ništ protiv šminkera. šminkeri i metalci imaju više sličnosti nego različitosti i njihov sukob je samo prividan, tj. medijski ili ne znam kako stečen je dojam da su u sukobu a nisu.

jedina skupina za koju mogu reći da ih čudno gledam su s jedne strane opasne trijezne budaletine kojima ne znaš koji kurac im se mota po agresivnom mozgu ili s druge strane pak bezopasne pijane seljačine koje s bocom vina idu u crkvu a obe skupine ničim izazvani viču za tobom "buaaaa vi ste oni što ne viruju u boga!!?? sotonjare jedne! smrdljivi metalci! jel vam netko umra!? jel idete na pogreb!? sve vas triba pobit!" tj. ovi pijani "stupidoidni katolici" se deru a ovi opasni trijezni pojedinci samo nešto promrmljaju nešto tiše ali s visokom razinom ludila, agresije i mržnje koja se osjeća u zraku.

a ovo bi već moglo u green Idea
Back to top Go down
FuZZy_logic
Moderator
Moderator
FuZZy_logic


Male
Number of posts : 180
Age : 38
Registration date : 2008-02-18

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Mar 19, 2008 6:14 pm

najbolje je izać u kvartovsku birtiju...tamo se ne možeš nikako ocrniti jer su svi ostali gori od tebe!
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Mar 19, 2008 11:47 pm

Hahah ..to ti mislis.. I svako drugi koji dode tamo isto misli...Pa se svi slazu Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
FreaK
Malo sam uvatija ritam!!!
Malo sam uvatija ritam!!!
FreaK


Male
Number of posts : 24
Age : 37
Lokacija : HeŁŁ
Registration date : 2008-02-16

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 2:17 am

eh... lipa je naša zemlja hrv.. ne valjaš kad si metalac, ne valjaš kad si šminker.. ne valjaš kad si dalmatinac ni kad si purger.. lol...
btw ide tko u porthosa?!? nije mi se dalo čitat jeli tko naveo taj kafić, ali onako nediljom pođem đir do tamo... lipo uz more popit koju kavicu...
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 2:18 am

di je to? Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 2:22 am

arbanasi, od bazena kreneš prema punta bajlo pa negdje između, dolje, desno, uz more

bio jednom, nije me se dojmilo Neutral
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 2:25 am

Aha.. sve sta nije oko centra ja ni neznam jer ne idem tam.
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 3:04 pm

pa nije loše otići negdi van centra. npr. vikendom na borik.
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
John.Q
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
John.Q


Male
Number of posts : 67
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : student- u slobodno vrijeme bavim se glazbom i matematikom
Napiši neku glupost... : ...tuturututu...
Registration date : 2008-02-18

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 5:56 pm

Znam ja poći do Porthosa...ok mi je tamo,ono za kavu je super...
Back to top Go down
http://maljciki.myminicity.com/
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 6:33 pm

takodjer odem do Phortosa kad je lipi dan..iako me nerviraju pojedini konobari a i masu se ceka kad je guzva
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
error
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
error


Male
Number of posts : 66
Age : 40
Lokacija : zadar
Registration date : 2008-02-10

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Mar 20, 2008 7:00 pm

nije bitno di se izlazi bitno je s kim se izađe i naravno pod čim he he

drunken
Back to top Go down
Super baka
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!



Male
Number of posts : 79
Posao/Zanimanja : zli lord Destructicon
Napiši neku glupost... : En kuk i munnen ar battr an 10 i roven!
Registration date : 2008-02-18

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptySat Mar 29, 2008 12:47 pm

porthos bi bija OK da nije uvik krcat, ovako ako mi je do kavice uz mare nostrum radije odem na verandu hotela zagreb
Back to top Go down
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptySat Mar 29, 2008 3:17 pm

e viš, stvarno, sad će lipo vrime pa je tamo super iako za moj pojam preveliko i nekako se osjećam izloženo ali nema veze ako je dobra kava
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptySat Mar 29, 2008 3:28 pm

Nedavno sam bio u Kantunu i bila je super atmosfera, na klupi mačka, na podu pas, vesela ekipa, dobra glazba, irish folk punk The Pogues i tak cheers
Back to top Go down
Katzenjammer
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
Katzenjammer


Number of posts : 53
Registration date : 2008-04-02

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Apr 02, 2008 2:24 pm

Evo ja sam se registrirao jer niko ovdje nije spomenuo Guam u diklu...pravi dragulj preko ljeta sa terasom uz more.
Samo nemojte sad odma svi tamo ovo ljeto da mi ne bude guzva Cool
Back to top Go down
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Apr 02, 2008 2:54 pm

Katzenjammer wrote:
Evo ja sam se registrirao jer niko ovdje nije spomenuo Guam u diklu...pravi dragulj preko ljeta sa terasom uz more.
Samo nemojte sad odma svi tamo ovo ljeto da mi ne bude guzva Cool

guam je prva liga! imaju odlicnu teracu
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyWed Apr 02, 2008 11:04 pm

nikad nisam čula za to...što ima tamo
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Katzenjammer
Proglašen pismenim!!!
Proglašen pismenim!!!
Katzenjammer


Number of posts : 53
Registration date : 2008-04-02

Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 EmptyThu Apr 03, 2008 1:09 pm

Pa ono...na kavu pa u more pa na pivu i tako,zabava za cijelu obitelj Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Gdje izlazite? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Gdje izlazite?   Gdje izlazite? - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Gdje izlazite?
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gdje cete na more?
» Blast From The Past - tamo gdje se legende proslosti okupljaju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: Lifestyle :: Zbivanja-
Jump to: