Zadar Team Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar Team Forum

Zadarski Portal i Forum.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Čestitke svim članovima!!!

Go down 
+2
popey_023
Mate_MC
6 posters
AuthorMessage
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyWed Mar 12, 2008 1:37 am

Naime napisali smo 1000 postova, bravo... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
popey_023
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
popey_023


Number of posts : 267
Age : 42
Lokacija : ZADAR
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyWed Mar 12, 2008 11:50 am

jeeeiii Very Happy
Back to top Go down
http://www.mjuza.net
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyWed Mar 12, 2008 2:18 pm

Ne znam, mene te jubilarne brojke, datumi i slično ništa ne pucaju, meni nova godina ne znači apsolutno ništa, zašto se takve stvari uopće slave? scratch
Ako mi se slavi mogu slaviti neki najobičniji datum, neki ponediljak ujutro, ne mora bit vikend ili nova godina.
Ne donosim novogodišnje odluke, ne odričem se ničeg u korizmi (tj. odričem se odricanja Razz), ne zacrtavam da nešto mora biti obavljeno do tog i tog datuma. Odluke donosim spontano.. Zašto slaviti 1000 postova? Zašto ne 973 npr? Zašto uopće slaviti takve stvari? scratch

Ma slavite vi ak vam se slavi ali meni je to neshvatljivo, ne znam zašto, možda mi nije dovoljno razvijen mozak zadužen za brojeve ili nešto? geek
Back to top Go down
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyWed Mar 12, 2008 4:18 pm

Uglavnom............... cyclops cyclops cyclops cyclops
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyWed Mar 12, 2008 11:28 pm

Mate_MC wrote:
Uglavnom............... cyclops cyclops cyclops cyclops

jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyWed Mar 12, 2008 11:28 pm

Dargor wrote:
Ne znam, mene te jubilarne brojke, datumi i slično ništa ne pucaju, meni nova godina ne znači apsolutno ništa, zašto se takve stvari uopće slave? scratch
Ako mi se slavi mogu slaviti neki najobičniji datum, neki ponediljak ujutro, ne mora bit vikend ili nova godina.
Ne donosim novogodišnje odluke, ne odričem se ničeg u korizmi (tj. odričem se odricanja Razz), ne zacrtavam da nešto mora biti obavljeno do tog i tog datuma. Odluke donosim spontano.. Zašto slaviti 1000 postova? Zašto ne 973 npr? Zašto uopće slaviti takve stvari? scratch

Ma slavite vi ak vam se slavi ali meni je to neshvatljivo, ne znam zašto, možda mi nije dovoljno razvijen mozak zadužen za brojeve ili nešto? geek

jel ti studiras filozofiju mozda?
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptyThu Mar 13, 2008 1:38 am

mazo wrote:
Dargor wrote:
Ne znam, mene te jubilarne brojke, datumi i slično ništa ne pucaju, meni nova godina ne znači apsolutno ništa, zašto se takve stvari uopće slave? scratch
Ako mi se slavi mogu slaviti neki najobičniji datum, neki ponediljak ujutro, ne mora bit vikend ili nova godina.
Ne donosim novogodišnje odluke, ne odričem se ničeg u korizmi (tj. odričem se odricanja Razz), ne zacrtavam da nešto mora biti obavljeno do tog i tog datuma. Odluke donosim spontano.. Zašto slaviti 1000 postova? Zašto ne 973 npr? Zašto uopće slaviti takve stvari? scratch

Ma slavite vi ak vam se slavi ali meni je to neshvatljivo, ne znam zašto, možda mi nije dovoljno razvijen mozak zadužen za brojeve ili nešto? geek

jel ti studiras filozofiju mozda?

ne studiram iako sam joj očito sklon i volim filozofirati ali zaključak je uvjek da je sve relativno i da je svatko ili nitko u pravu ovisno kako pogledaš i da nitko ništa ne zna, tj. što više učim osjećam se gluplje jer nešto kao znaš a opet vidiš i druge teorije pa ne možeš biti siguran i onda dolazimo do zaključka da znam samo da ništa ne znam i koji je uopće smisao filozofije? scratch Očito ništa drugo nego zabava i razonoda, čisti flow misli ili verbalni užitak jer ništa sigurno ne možeš zaključiti, i ono najvažnije; kako da ja tu filozofiju "uknjižim" jelte, shvaćate što hoću reći - unovčim, zaposlim, osiguram egzistenciju jelte, nahranim obitelj, kupim si još knjiga da još više filozofiram, što ja imam od te filozofije jeli?
Da budem viličarist cijeli život i popijem tu i tamo koju pivu, možda i proslavim neki tamo tisućiti post jeli, ili pak da studiram filozofiju i što onda, kako se živi od filozofije? Kako sam stvoriti filozofsko djelo kad je to opet sve već viđeno, sve inovativnosti, svi izumi nastali su pukom KOMBINACIJOM onog što već postoji jeli, samo sve te puste knjige o bogatstvu, pameti, uspješnosti i slično jeli, kao da su pisane za neku elitu, za one koji već esu neki šefofi, znanstvenici, inovatori, a nitko ne spominje male ljude jelte, nitko ne spominje blagajnicu, bauštelca, viličarista, stražara i slično jeli, gdje je tu pravda i ravnoteža, naime ovime opet dolazimo do onog dobro poznatog "tko ima daj mu još višem tko nema uzmi mu i ono malo što ima", "sirotinjo i bogu si teška" jelte i tako dalje.
I što sam a sad htio reći? Tko zna, ah, nitko ništa ne zna, krhko je znanje, e al on je napisal zbirku pjesama i postao poznat a što ja imam ako sad izmislim tamo nešto "ne volim pušenje ali volim pušače" to sam ja izmislio prije nego sam čuo od drugih a onda jedan profesor kaže to isto, da on tako kaže jelte, majku mu, nego što sam ono htio reći djeco draga... nije važno, nego, ovaj, ugodna vam večer i tako to, kak ide? šta ima jeli? hmm.. da.. scratch
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySat Mar 15, 2008 2:03 am

Ajme,pocela sam citat ovo zadnje al sam se izgubila kad sam vidila koliko je toga:) Ljudi slave, slavimo i mi Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySat Mar 15, 2008 2:04 am

Evo cestitajte mi 105 post Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Mate_MC
Administrator Mate
Administrator Mate
Mate_MC


Male
Number of posts : 623
Age : 36
Lokacija : Planet Zemlja!!!!
Posao/Zanimanja : voditelj karaoka, organizator, veterinarski tehnićar i student
Napiši neku glupost... : Ovo je jako ukusan forum....
Registration date : 2008-02-07

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySat Mar 15, 2008 3:53 am

A ako ti to nešto znači onda ti čestitam... Čestitke svim članovima!!! 157200 Čestitke svim članovima!!! 157200 Čestitke svim članovima!!! 157200 Čestitke svim članovima!!! 157200
Back to top Go down
http://www.mate-curkovic.bloger.hr/
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySat Mar 15, 2008 3:48 pm

Čestitke svim članovima!!! A038
a vid banane majke ti!!!
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySat Mar 15, 2008 5:55 pm

morgana wrote:
Čestitke svim članovima!!! A038
a vid banane majke ti!!!

woohoo, kao veliki ovisnik i bananoljub (pojedem ih 2,3 svaki dan) raduje me da vidim napredniji oblik banane, hehe hellbanana sa supermoćima, woohoo stavljaj u nove smajliće, vidi kako je munjen Čestitke svim članovima!!! A038
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySun Mar 16, 2008 12:08 am

Ne marim ja za obljetnice i slavlja (o tom najbolje je da kazem da sam svoj rodendan zaboravila prosle godine:) samo se sprdam Smile Čestitke svim članovima!!! 157200 (bas sam sredila jednu s nutelom Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
morgana
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
morgana


Female
Number of posts : 512
Age : 39
Lokacija : sleepy hollow
Posao/Zanimanja : čitanje, pisanje, crtanje, metal ...ezoterija, feminizam...
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySun Mar 16, 2008 3:18 pm

zar i ti..? moja sestra doslovno toča bananu u čašu Nutelle... lol!
Back to top Go down
http://www.morganarealm.deviantart.com
mazo
Teški frik za forume!!!
Teški frik za forume!!!
mazo


Male
Number of posts : 109
Age : 35
Lokacija : zadar
Posao/Zanimanja : prodaja
Napiši neku glupost... : HNL
Registration date : 2008-02-29

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySun Mar 16, 2008 4:44 pm

Dargor wrote:
mazo wrote:
Dargor wrote:
Ne znam, mene te jubilarne brojke, datumi i slično ništa ne pucaju, meni nova godina ne znači apsolutno ništa, zašto se takve stvari uopće slave? scratch
Ako mi se slavi mogu slaviti neki najobičniji datum, neki ponediljak ujutro, ne mora bit vikend ili nova godina.
Ne donosim novogodišnje odluke, ne odričem se ničeg u korizmi (tj. odričem se odricanja Razz), ne zacrtavam da nešto mora biti obavljeno do tog i tog datuma. Odluke donosim spontano.. Zašto slaviti 1000 postova? Zašto ne 973 npr? Zašto uopće slaviti takve stvari? scratch

Ma slavite vi ak vam se slavi ali meni je to neshvatljivo, ne znam zašto, možda mi nije dovoljno razvijen mozak zadužen za brojeve ili nešto? geek

jel ti studiras filozofiju mozda?

ne studiram iako sam joj očito sklon i volim filozofirati ali zaključak je uvjek da je sve relativno i da je svatko ili nitko u pravu ovisno kako pogledaš i da nitko ništa ne zna, tj. što više učim osjećam se gluplje jer nešto kao znaš a opet vidiš i druge teorije pa ne možeš biti siguran i onda dolazimo do zaključka da znam samo da ništa ne znam i koji je uopće smisao filozofije? scratch Očito ništa drugo nego zabava i razonoda, čisti flow misli ili verbalni užitak jer ništa sigurno ne možeš zaključiti, i ono najvažnije; kako da ja tu filozofiju "uknjižim" jelte, shvaćate što hoću reći - unovčim, zaposlim, osiguram egzistenciju jelte, nahranim obitelj, kupim si još knjiga da još više filozofiram, što ja imam od te filozofije jeli?
Da budem viličarist cijeli život i popijem tu i tamo koju pivu, možda i proslavim neki tamo tisućiti post jeli, ili pak da studiram filozofiju i što onda, kako se živi od filozofije? Kako sam stvoriti filozofsko djelo kad je to opet sve već viđeno, sve inovativnosti, svi izumi nastali su pukom KOMBINACIJOM onog što već postoji jeli, samo sve te puste knjige o bogatstvu, pameti, uspješnosti i slično jeli, kao da su pisane za neku elitu, za one koji već esu neki šefofi, znanstvenici, inovatori, a nitko ne spominje male ljude jelte, nitko ne spominje blagajnicu, bauštelca, viličarista, stražara i slično jeli, gdje je tu pravda i ravnoteža, naime ovime opet dolazimo do onog dobro poznatog "tko ima daj mu još višem tko nema uzmi mu i ono malo što ima", "sirotinjo i bogu si teška" jelte i tako dalje.
I što sam a sad htio reći? Tko zna, ah, nitko ništa ne zna, krhko je znanje, e al on je napisal zbirku pjesama i postao poznat a što ja imam ako sad izmislim tamo nešto "ne volim pušenje ali volim pušače" to sam ja izmislio prije nego sam čuo od drugih a onda jedan profesor kaže to isto, da on tako kaže jelte, majku mu, nego što sam ono htio reći djeco draga... nije važno, nego, ovaj, ugodna vam večer i tako to, kak ide? šta ima jeli? hmm.. da.. scratch

a reci ti meni uzimas li ti sto? (ilegalno)?
Back to top Go down
http://smuch-donji.myminicity.com/
Dargor
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!



Male
Number of posts : 455
Registration date : 2008-03-01

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySun Mar 16, 2008 5:16 pm

ilegalno.. možda sam ilegalno uzeo neke mp3ce eventualno jednom.. scratch
Back to top Go down
Gaddy
Legenda foruma!!!
Legenda foruma!!!
Gaddy


Female
Number of posts : 401
Age : 34
Lokacija : Idem tamo gdje je sve po mom
Posao/Zanimanja : Sjedit,jest i ucit
Napiši neku glupost... : Volim piti i ljubiti,pfffff
Registration date : 2008-02-20

Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! EmptySun Mar 16, 2008 11:13 pm

hEhe.... Smile svi smo mi na necemu.. Morgana @ haha tako sam i ja prije, al sad sam se malo upristojila pa namazem zlicicom i onda onako pomalo Smile Inace sve ruke od nutele Čestitke svim članovima!!! 157200 lipo je znat da nisam jedina Smile
Back to top Go down
http://gadura9.blog.hr
Sponsored content





Čestitke svim članovima!!! Empty
PostSubject: Re: Čestitke svim članovima!!!   Čestitke svim članovima!!! Empty

Back to top Go down
 
Čestitke svim članovima!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zadar Team Forum :: Kategorija: O forumu :: Obavijesti administratora-
Jump to: